Wyniki rozgrywek ligowych w sezonie 2016/2017

I Liga - kobiety

10.09.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   KS BRONOWIANKA II Kraków   4:6  
    D. Banaś - 2,0pkt.; A. Ochman - 1,0pkt.; A. Paszek, M. Filinowicz - po 0,5pkt.
17.09.2016   KSTS MOSiR KARPATY Krosno   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   5:5  
    D. Banaś - 1,5pkt.; A. Paszek, M. Filinowicz, N. Młynek - po 1,0pkt.; A. Ochman - 0,5pkt.
24.09.2016   AZS UMCS OPTIMA II Lublin   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   7:3  
    D. Banaś - 2,0pkt.; M. Filinowicz - 1,0pkt.
08.10.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   KU AZS UE II Wrocław   5:5  
    N. Młynek - 2,0pkt.; D. Banaś - 1,5pkt.; A. Paszek - 1,0pkt.; A. Ochman - 0,5pkt.
22.10.2016   KS GORCE Nowy Targ   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   6:4  
    D. Banaś - 2,5pkt.; A. Paszek 1,0pkt.; N. Młynek - 0,5.pkt.
05.11.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   Klub AZS PWSZ Nysa   1:9  
    D. Banaś - 1,0pkt.
12.11.2016   LZS VICTORIA Chróścice   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   9:1  
    D. Banaś - 1,0pkt.
19.11.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie   4:6  
    D. Banaś, N. Młynek, A. Ochman - 1,0pkt.; A. Paszek, M. Filinowicz - 0,5pkt.
10.12.2016   RKS CUKROWNIK OKA Chybie   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   6:4  
    D. Banaś - 2,0pkt.; N. Młynek - 1,0pkt.; A. Paszek, M. Filinowicz - 0,5pkt.
07.01.2017   MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   6:4  
    N. Szymczyk - 2,5pkt.; M. Filinowicz - 1,5pkt.
14.01.2017   Klub AZS PWSZ Nysa   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   6:4  
    D. Banaś, A. Ochman - 1,5pkt.; A. Paszek, M. Filinowicz - 0,5pkt.
04.02.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   LZS VICTORIA Chróścice   4:6  
    A. Paszek - 1,5pkt. N. Młynek - 1,0pkt.; D. Banaś, A. Ochman, M. Filinowicz - 0,5pkt.; ;
11.02.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   RKS CUKROWNIK OKA Chybie   4:6  
    N. Młynek - 2,0pkt.; D. Banaś - 1,0pkt.; A. Paszek, M. Filinowicz - 0,5pkt.
18.02.2017   KS BRONOWIANKA II Kraków   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   8:2  
    D. Banaś, N. Młynek - 1,0pkt.
26.03.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   KSTS MOSiR KARPATY Krosno   0:10  
    ------------
25.03.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   KS GORCE Nowy Targ   2:8  
    D. Banaś, M. Szymczyk - 1,0pkt.
22.04.2017   KU AZS UE II Wrocław   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   8:2  
    D. Banaś - 1,0pkt., A. Paszek, M. Filinowicz - 0,5pkt.
06.05.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   AZS UMCS OPTIMA II Lublin   0:0  
    -------------

I Liga - kobiety

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   KSTS MOSiR KARPATY Krosno 17 28 124:46
2   MLKS UKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 17 27 101:69
3   Klub AZS PWSZ Nysa 17 24 101:69
4   RKS CUKROWNIK OKA Chybie 17 22 98:72
5   KU AZS UE II Wrocław 17 20 89:81
6   KS GORCE Nowy Targ 17 15 83:87
7   KS BRONOWIANKA II Kraków 17 15 70:100
8   LZS VICTORIA Chróścice 17 9 63:107
9   AZS UMCS OPTIMA II Lublin 17 8 68:102
10   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry 17 2 53:117

II Liga - kobiety - runda rewanżowa

10.02.2017   PSKS BESKIDY Bielsko Biała   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   3:7  
    N. Szymczyk, E. Razakowska - 2,5pkt.; P. Mika - 2,0pkt.
10.03.2017   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   LUKS STAL Osowiec   6:4  
    N. Szymczyk - 2,5pkt., S. Sołtysik - 2,0pkt., P. Mika - 1,0pkt, E. Razakowska - 0,5pkt
17.03.2017   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   AKS Mikołów   4:6  
    N. Szymczyk - 2,0pkt.; P. Mika, S. Sołtysik - 1,0pkt.
24.03.2017   UKS Huragan Sosnowiec   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   5:5  
    D. Koźluk, E. Razakowska - 2,5pkt.
07.04.2017   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   ULKTS Pszczyna   10:0  
    S. Sołtysik, N. Szymczyk, E. Razakowska, D. Koźluk - 2,5pkt.
21.04.2017   JKTS Jastrzębie Zdrój II   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   2:8  
    D. Koźluk, E. Razakowska - 1,0pkt.

II Liga - kobiety

14.09.2016   AKS Mikołów   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   1:9  
    P. Mika, S. Sołtysik, N. Szymczyk - 2,5pkt.; D. Koźluk - 1,0pkt.
21.09.2016   ATS Gliwice CORNILLEAU   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   4:6  
    N. Szymczyk - 2,5pkt.; S. Sołtysik - 1,5pkt.; D. Koźluk, P. Mika - 1,0pkt.
30.09.2016   LZS VICTORIA Chróścice   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   1:9  
    P. Mika, S. Sołtysik, N. Szymczyk - 2,5pkt.; D. Koźluk - 1,5pkt.
07.10.2016   ULKS RUCH Pniów   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   6:4  
    N. Szymczyk - 2,0pkt.; D. Koźluk, S. Sołtysik - 1,0pkt.
21.10.2016   ULKTS Pszczyna   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   6:4  
    P. Mika, D. Koźluk, S. Sołtysik, E. Razakowska - 1,0pkt.
28.10.2016   LUKS STAL Osowiec   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   5:5  
    N. Szymczyk - 2,0pkt.; D. Koźluk - 1,5pkt.; S. Sołtysik - 1,0pkt.; P. Mika - 0,5pkt.
04.11.2016   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   JKTS Jastrzębie Zdrój   8:2  
    P. Mika - 2,5pkt.; N. Szymczyk, S. Sołtysik - 2,0pkt.; D. Koźluk - 1,5pkt.
18.11.2016   KU AZS AJD II Częstochowa   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   6:4  
    S. Sołtysik, N. Szymczyk - 1,5pkt.; P. Mika - 1,0pkt.
25.11.2016   KTS MOKSiR Zawadzkie   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   9:1  
    S. Sołtysik - 1,0pkt.
02.12.2016   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   JKTS Jastrzębie Zdrój   3:7  
    N. Szymczyk - 2,5pkt.; S. Sołtysik - 0,5pkt.
09.12.2016   KTS Mysłowice   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   8:2  
    N. Szymczyk - 1,0pkt.; P. Mika, S.Sołtysik - 0,5pkt.
23.12.2016   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   UKS HURAGAN Sosnowiec   4:6  
    N. Szymczyk - 2,0pkt., P. Mika, M. Kocik - 1,0pkt.
30.12.2016   UKS Dalachów   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   7:3  
    -----
13.01.2017   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   PSKS BESKIDY Bielsko Biała   5:5  
    S. Sołtysik - 2,5pkt.; P. Mika, E. Razakowska - 1,0pkt.; A. Surowy - 0,5pkt.
03.02.2017   UKS HALEMBIANKA 2001 Ruda Śląska   MKS BRUK ŚLĄSKI II SKARBEK Tarn. Góry   4:6  
    S. Sołtysik - 2,0pkt.; P. Mika, E. Razakowska - 1,0pkt.

II Liga - kobiety

Tabela po II rundzie

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   KTS MOKSiR Zawadzkie 22 40 158:62
2   JKTS Jastrzębie Zdrój 22 38 168:52
3   KTS Mysłowice 22 36 149:71
4   ULKS Ruch Pniów 22 28 120:100
5   UKS Dalachów 22 26 124:96
6   KU AZS AJD II Częstochowa 22 21 97:123
7   UKS Halembianka 2001 Ruda Śląska 22 20 103:117
8   ATS Gliwice Cornilleau 22 17 105:115
9   AKS Mikołów 21 24 102:108
10   UKS Huragan Sosnowiec 21 20 107:103
11   MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 21 17 105:105
12   PSKS Beskidy Bielsko Biała 21 17 94:116
13   JKTS II Jastrzębie Zdrój 21 14 83:127
14   LUKS STAL Osowiec 21 11 83:127
15   ULKTS Pszczyna 21 9 70:140
    Drużyna LZS Victoria II Chróścice wycofała się z rozgrywek      

II Liga - kobiety

Tabela końcowa I rundy (stan na 04.02.2017)

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   KTS MOKSiR Zawadzkie 15 27 109:41
2   JKTS Jastrzębie Zdrój 15 26 115:35
3   KTS Mysłowice 15 25 110:40
4   ULKS Ruch Pniów 15 22 90:60
5   KU AZS AJD II Częstochowa 15 20 80:70
6   UKS Dalachów 15 18 85:65
7   UKS Halembianka 2001 Ruda Śląska 15 17 76:74
8   ATS Gliwice Cornilleau 15 13 79:71
9   UKS Huragan Sosnowiec 15 15 79:71
10   AKS Mikołów 15 14 68:82
11   MKS Bruk Śląski Skarbek I Tarnowskie Góry 15 10 71:79
12   LUKS STAL Osowiec 15 10 63:87
13   PSKS Beskidy Bielsko Biała 15 10 61:89
14   JKTS II Jastrzębie Zdrój 15 6 49:101
15   ULKTS Pszczyna 15 5 47:103
16   LZS Victoria II Chróścice 15 0 20:130

II Liga - mężczyźni - runda rewanżowa

10.02.2017   UKS Huragan Sosnowiec   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   4:6  
    Sz. Skop - 2,5pkt.; M. Bartusik, Sz. Radło - 1,5pkt.; M. Matejczyk - 0,5pkt.
17.02.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   KTS "Lew" Głubczyce   9:1  
    Sz. Radło, M. Bartusik - 2,5pkt.; K. Mika - 2,0pkt.; M. Matejczyk - 1,5pkt.; Sz. Skop - 0,5pkt.
10.03.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   LZS BLYSS Kujakowice   7:3  
    Sz. Skop - 2,5pkt.; Sz. Radło - 2,0pkt.; M. Bartusik - 1,5pkt.; M. Matejczyk - 1,0pkt.
17.03.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   LITS Meble Anders Żywiec   4:6  
    Sz. Skop, M. Bartusik - 1,5pkt., M. Matejczyk - 1,0pkt.
24.03.2017   LUKS Węgierska Górka   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   8:2  
    Sz. Skop, M. Matejczyk - 1,0pkt.
07.04.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   TS Kuźnia Rybnik   10:0  
    Sz. Skop, Sz. Radło, M. Bartusik, M. Matejczyk - 2,5pkt.
21.04.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   LKS Liswarta Lisów   4:6  
    Sz. Radło, M. Bartusik, M. Matejczyk, D. Jendrysik - 1,0pkt.

II Liga - mężczyźni

16.09.2016   KS VIRET CMC Zawiercie   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   4:6  
    Sz. Skop - 2,0pkt.; M. Bartusik - 1,5pkt.; A. Drzyzga, Sz. Radło - 1,0pkt.; M. Paszkiewicz - 0,5 pkt.
23.09.2016   AKS Mikołów   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   9:1  
    Sz. Radło - 1,0pkt.
30.09.2016   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   6:4  
    M. Matejczyk - 2,0pkt.; Sz. Skop, Sz. Radło - 1.0pkt
07.10.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   LUKS Węgierska Górka   2:8  
    M. Bartusik, Sz. Radło - 1,0pkt.
21.10.2016   LZS BLYSS Kujakowice   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   7:3  
    Sz. Skop - 2,0pkt.; M. Bartusik - 1,0pkt.
28.10.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   KS Naprzód Borucin   3:7  
    Sz. Skop - 1,5pkt.; Sz. Radło - 1,5pkt.
04.11.2016   Klub AZS PWSZ Nysa   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   5:5  
    M. Bartusik, M. Matejczyk - 1,5pkt.; Sz. Skop, Sz. Radło - 1,0pkt.
18.11.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   UKTS Sokół Orzesze   1:9  
    M. Bartusik
25.11.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   LKS Liswarta Lisów   5:5  
    Sz. Skop - 2,0pkt.; M. Bartusik, Sz. Radło, M. Matejczyk - 1,0pkt.
02.12.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   ATS Ligota   4:6  
    M. Bartusik - 2,0pkt.; Sz. Radło - 1,0pkt.; Sz. Skop, M. Matejczyk - 0,5pkt.
09.12.2016   KTS "LEW" Głubczyce   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   0:10  
    M. Bartusik, Sz. Skop, Sz. Radło, M. Matejczyk - 2,5pkt.
23.12.2016   TS Kuźnia Rybnik   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   2:8  
    M. Bartusik, Sz. Radło - 2,5pkt.; M. Matejczyk - 2,0pkt.; Sz. Skop - 1,0pkt.
30.12.2016   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   UKS Huragan Sosnowiec   5:5  
    Sz. Skop - 2,5pkt.; M. Matejczyk - 1,5pkt.; Sz. Radło - 1,0pkt.
13.01.2017   MKS Czechowice Dziedzice   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   9:1  
    Sz. Skop - 1,0pkt.
03.02.2017   MKS SKARBEK Tarnowskie Góry   LITS Meble Anders Żywiec   6:4  
    Sz. Skop, M. Bartusik, Sz. Radło - 2,0pkt.

II Liga - mężczyźni

Tabela po II rundzie

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   UKTS Sokół Orzesze 22 42 174:46
2   AKS Mikołów 22 34 142:78
3   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 33 128:82
4   KS Naprzód Borucin 22 28 127:93
5   ATS Ligota Łabędzka 22 26 121:99
6   Klub AZS PWSZ Nysa 22 23 112:108
7   KS VIRET CMC Zawiercie 22 21 106:114
8   MKS Czechowice Dziedzice 22 19 105:115
9   LUKS Węgierska Górka 22 27 144:76
10   LZS BLYSS Kujakowice 22 25 123:87
11   LITS Meble Anders Żywiec 22 24 133:87
12   MKS Bruk Śląski Skarbek Tarnowskie Góry 22 19 106:114
13   UKS Huragan Sosnowiec 22 15 102:118
14   LKS Liswarta Lisów 22 10 64:156
15   TS Kuźnia Rybnik 22 6 42:178
16   TS "Lew" Głubczyce 22 0 21:199

II Liga - mężczyźni

Tabela końcowa I rundy (stan na 04.02.2017)

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   UKTS Sokół Orzesze 15 28 116:34
2   AKS Mikołów 15 27 106:44
3   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 23 89:51
4   KS Naprzód Borucin 15 21 93:57
5   KS VIRET CMC Zawiercie 15 19 85:65
6   ATS Ligota 15 18 84:66
7   MKS Czechowice Dziedzice 15 18 82:68
8   Klub AZS PWSZ Nysa 15 16 80:70
9   LUKS Węgierska Górka 15 16 90:60
10   LITS Meble Anders Żywiec 15 14 83:67
11   LZS BLYSS Kujakowice 15 13 77:73
12   MKS Bruk Śląski Skarbek Tarnowskie Góry 15 11 64:86
13   UKS Huragan Sosnowiec 15 9 67:83
14   LKS Liswarta Lisów 15 5 37:113
15   TS "Lew" Głubczyce 15 2 25:125
16   TS Kuźnia Rybnik 15 0 12:138

III Liga - mężczyźni - runda rewanżowa

08.03.2017   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   9:1  
   

A. Drzyzga, D. Jendrysik, R. Bejman - 2,5pkt., G. Gregarek - 1,5pkt.

K. Mika - 1,0pkt.

15.03.2017   LKS Strażak Mikołów   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   3:7  
    -----
15.03.2017   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   SKS Spartakus Gliwice   3:7  
    K. Mika, M. Kocik, K. Czapla - 1,0pkt.
22.03.2017   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   Klub Olimpijczyka Mysłowice   7:3  
    A. Drzyzga, R. Abramowicz - 2,5pkt.; D. Jendrysik - 2,0pkt.
22.03.2017   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   KKS Kolejarz Gliwice   4:6  
    K. Mika - 1,5pkt.; K. Czapla, B. Żurek - 1,0pkt.; M. Kicik - 0,5pkt.
29.03.2017   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   UKS Wolej Ruda Śląska   3:7  
    A. Drzyzga - 2,0pkt.; R. Bejman - 1,0pkt.
29.03.2017   Klub Olimpijczyka Mysłowice   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   2:8  
    K. Mika - 1,0pkt; D. Idaczyk, B. Żurek - 0,5pkt.
05.04.2017   SKS Spartakus Gliwice   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   8:2  
    -----
05.04.2017   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   MKS Orkan Chruszczobród   8:2  
    K. Mika - 2,5pkt.; D. Idaczyk, K. Czapla - 2,0pkt; B. Żurek - 1,0pkt., M. Kocik - 0,5pkt.
12.04.2017   KKS Kolejarz Gliwice   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   4:6  
    -----
12.04.2017   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   UKS Wolej Ruda Śląska   9:1  
    K. Czapla - 1,0pkt.
19.04.2017   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   MKS Orkan Chruszczobród   6:4  
    -----
19.04.2017   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   LKS Strażak Mikołów   3:7  
    -----

III Liga - mężczyźni

28.09.2016   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   5:5  
   

A. Drzyzga - 2,5pkt.; R. Abramowicz, G. Gregarek - 1,0pkt.; R. Bejman - 0,5pkt.

K. Mika - 2,0pkt.; B. Żurek, K. Czapla - 1,5pkt.

05.10.2016   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   5:5  
    A. Drzyzga, D. Jędrysik - 2,0pkt; R. Abramowicz, G. Gregarek - 0,5pkt.
05.10.2016   LKS Strażak Mikołów   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   9:1  
    K. Mika - 1,0pkt.
12.10.2016   KS AZS Politechnika Gliwice   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   2:8  
    -----
12.10.2016   UKS Wolej Ruda Śląska   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   7:3  
    K. Mika - 2,0pkt.; K. Czapla - 1,0pkt.
19.10.2016   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   2:8  
    A. Drzyzga, D. Jendrysik - 2,5pkt.; G. Gregarek, R. Abramowicz - 1,5pkt.
19.10.2016   MKS Orkan Chruszczobród   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   4:6  
    K. Mika - 2,5pkt.; M. Kocik - 1,5pkt.; K. Czapla, B. Żurek - 1,0pkt.
26.10.2016   ULKS Ruch Pniów   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   3:7  
    A. Drzyzga - 2,5pkt.; D. Jędrysik - 1,5pkt.; R. Bejman - 2,0pkt.; R. Abramowicz - 1,0pkt.
26.10.2016   KKS Kolejarz Gliwice   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   6:4  
    B. Żurek - 2,0pkt., K. Czapla - 1,0pkt.; K. Mika, M. Kocik - 0,5pkt.
09.11.2016   Klub Olimpijczyka Mysłowice   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   6:4  
    A. Drzyzga - 2,0pkt.; R. Abramowicz, R. Bejman - 1,0pkt.
09.11.2016   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   KU AZS UŚ Katowice   5:5  
    K. Czapla - 2,0pkt.; K. Mika - 1,5pkt.; B. Żurek - 1,0pkt.; M. Kocik - 0,5pkt.
16.11.2016   UKS Huragan II Sosnowiec   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   1:9  
    A. Drzyzga, R. Abramowicz - 2,5pkt.; G. Gregarek, K. Karwot - 2,0pkt.
16.11.2016   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   KS Unia Kalety   5:5  
    K. Mika - 2,5pkt.; K. Czapla - 1,0pkt.; D. Idaczyk - 1,0pkt.; M. Kocik - 0,5pkt.
23.11.2016   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   KS Burza Borowa Wieś Mikołów   7:3  
    A. Drzyzga, R. Bejman - 2,5pkt.; R. Abramowicz - 2,0pkt.
23.11.2016   SKS Spartakus Gliwice   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   7:3  
    K. Mika - 2,0pkt.; K. Czapla - 1,0pkt.
30.11.2016   MKS Orkan Chruszczobród   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   4:6  
    A. Drzyzga, R. Abramowicz - 2,5pkt.; G. Gregarek - 1,0pkt.
30.11.2016   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   6:4  
    M. Paszkiewicz - 2,5pkt.; M. Mika - 2,0pkt.; B. Żurek - 1,0pkt.; K. Czapla - 0,5pkt.
07.12.2016   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   KKS Kolejarz Gliwice   7:3  
    A. Drzyzga, R. Abramowicz - 2,5pkt.; G. Gregarek - 2,0pkt.
07.12.2016   ULKS Ruch Pniów   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   2:8  
    K. Czapla, B. Żurek - 2,5pkt.; K. Mika - 2,0pkt.; D. Idaczyk - 1,0pkt.
14.12.2016   UKS Wolej Ruda Śląska   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   7:3  
    A. Drzyzga - 2,0pkt.; R. Abramowicz - 1,0pkt.
14.12.2016   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   KS AZS Politechnika Gliwice   8:2  
    K. Czapla, D. Idaczyk - 2,5pkt.; K. Mika - 2,0pkt.; B. Żurek - 1,0pkt.
21.12.2016   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   LKS Strażak Mikołów   7:3  
    A. Drzyzga, R. Abramowicz - 2,5pkt.; R. Bejman - 1,5pkt.; G. Gregarek - 0,5pkt.
21.12.2016   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   4:6  
    K. Mika - 2,5pkt.; K. Czapla, B. Żurek, D. Idaczyk - 1,0pkt.; M. Kocik - 0,5pkt.
04.01.2016   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   SKS Spartakus Gliwice   3:7  
    A. Drzyzga, R. Bejman, G. Gregarek - 1,0pkt.
04.01.2016   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   KS Burza Borowa Wieś Mikołów   8:2  
    K. Mika, D. Idaczyk - 2,5pkt.; K. Czapla, B. Żurek - 1,5pkt.
11.01.2016   KS Unia Kalety   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   1:9  
    -----
11.01.2016   UKS Huragan II Sosnowiec   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   4:6  
    K. Mika, P. Adamus - 2,0pkt.; B. Żurek, D. Idaczyk - 1,0pkt.
01.02.2016   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   Klub Olimpijczyka Mysłowice   4:6  
    K. Mika, 1,5pkt.; B. Żurek, K. Czapla - 1,0pkt.; M. Kocik - 0,5pkt.
01.02.2016   MKS Skarbek III Tarnowskie Góry   KU AZS UŚ Katowice   7:3  
    R. Abramowicz, R. Bejman - 2,5pkt.; A. Drzyzga - 1,5pkt.; G. Gregarek - 0,5pkt.

III Liga - mężczyźni

Tabela po II rundzie

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   SKS Spartakus Gliwice 22 43 165:55
2   UKS Wolej Ruda Śląska 22 38 156:64
3   MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 22 32 135:85
4   Klub Olimpijczyka Mysłowice 22 29 127:93
5   LKS Strażak Mikołów 22 26 125:95
6   MKS Orkan Chruszczobród 22 22 113:107
7   MKS Bruk Śląski Skarbek III Tarnowskie Góry 22 19 100:120
8   KKS Kolejarz Gliwice 22 17 100:120
9   KU AZS UŚ Katowice 22 24 106:114
10   KS Burza Borowa Wieś Mikołów 22 21 103:117
11   KS Unia Kalety 22 21 104:116
12   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 22 17 101:119
13   KS AZS Politechnika Gliwice 22 17 98:122
14   UKS Huragan II Sosnowiec 22 15 87:133
15   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 22 7 69:151
16   ULKS Ruch Pniów 22 4 63:157

III Liga - mężczyźni

Tabela końcowa I rundy (stan na 04.02.2017)

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   SKS Spartakus Gliwice 15 29 109:41
2   UKS Wolej Ruda Śląska 15 27 111:39
3   Klub Olimpijczyka Mysłowice 15 23 92:58
4   MKS Bruk Śląski Skarbek II Tarnowskie Góry 15 22 95:55
5   LKS Strażak Mikołów 15 19 90:60
6   MKS Orkan Chruszczobród 15 18 85:65
7   MKS Bruk Śląski Skarbek III Tarnowskie Góry 15 17 78:72
8   KKS Kolejarz Gliwice 15 15 69:81
9   KS AZS Politechnika Gliwice 15 13 65:85
10   KU AZS UŚ Katowice 15 12 67:83
11   KS Unia Kalety 15 11 68:82
12   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 15 11 63:87
13   KS Burza Borowa Wieś Mikołów 15 10 62:88
14   UKS Huragan II Sosnowiec 15 6 46:104
15   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 15 5 46:104
16   ULKS Ruch Pniów 15 2 42:108

Liga Okręgowa (IV Liga) - mężczyźni - runda rewanżowa

09.02.2017   UKS Szenwald Dąbrowa Górnicza   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   5:5  
    K. Karwot, P. Adamus - 2,0pkt.; S. Wiatrek - 1,0pkt.
16.02.2017   MCKS Czeladź   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   6:4  
    P. Adamus - 2,0pkt.; K. Karwot, S. Wiatrek - 1,0pkt.
21.02.2017   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   TRS Millenium Myszków   2:8  
    K. Karwot - 1,5pkt.; J. Gulba - 0,5pkt.
02.03.2017   LKS Grom Złota Dama Poczesna   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   8:2  
    P. Adamus, R. Broncel - 1,0pkt.
07.03.2017   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   KU AZS AJD Częstochowa   10:0  
    J. Gulba, R. Broncel - 2,5pkt.; S. Wiatrek - 2,0pkt.; K. Karwot, P. Adamus - 1,5pkt.
14.03.2017   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   TTS POLONIA III Bytom   6:4  
    P. Adamus, R. Broncel - 2,5pkt.; K. Karwot - 1,0pkt.
21.03.2017   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Ikar Mierzęcice   9:1  
    P. Adamus, R. Broncel, J. Gulba - 2,5pkt.; K. Karwot - 1,5pkt.
06.04.2017   KRS TKKF ‘SPORTOWIEC’ Częstochowa   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   6:4  
     
18.04.2017   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Tęcza Zendek   5:5  
    P. Adamus - 2,5pkt.; K. Karwot - 1,5pkt.; G. Czornik 1,0pkt.
25.04.2017   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   PKS Waluś Konopiska   5:5  
    P. Adamus - 2,0; K. Karwot - 1,5pkt.; S. Wiatrek - 1,0pkt.; J. Gulba - 0,5pkt.;

Liga Okręgowa (IV Liga) - mężczyźni - I runda

13.10.2016   Klub Olimpijczyka II Mysłowice   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   7:3  
    P. Adamus - 1,5pkt.; K. Karwot, D. Idaczyk, K. Kowalski - 0,5pkt.
20.10.2016   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   KRS TKKF "SPORTOWIEC" Częstochowa   6:4  
    P. Adamus - 2,0pkt.; K. Karwot, D. Idaczyk - 1,5pkt.; J. Gulba - 1,0pkt.
27.10.2016   KU AZS AJD Częstochowa   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   7:3  
    P. Adamus - 2,0pkt.; D. Idaczyk - 1,0pkt.;
03.11.2016   UKS Ikar Mierzęcice   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   3:7  
    D. Idaczyk, J. Gulba - 2,5pkt.; K. Kowalski, D. Piech - 1,5pkt.
10.11.2016   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   TTS POLONIA III Bytom   7:3  
    Wiatrek S. - 2,5pkt.; D. Idaczyk - 2,0pkt.; J. Gulba - 1,0pkt.; K. Kowalski - 1,5pkt.
17.11.2016   LKS Tęcza Zendek   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   8:2  
    J. Gulba - 1,0pkt, P. Adamus, K. Kowalski - 0,5.pkt.
24.11.2016   PKS Waluś Konopiska   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   8:2  
    K. Karwot, J. Gulba - 1,0pkt.
01.12.2016   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Grom Złota Dama Poczesna   1:9  
    S. Wiatrek - 1,0pkt
08.12.2016   TRS Millenium Myszków   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   7:3  
    J. Gulba - 1,5pkt.; S. Wiatrek - 1,0pkt.; K. Karwot - 0,5pkt.
15.12.2016   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   MCKS Czeladź   1:9  
    K. Karwot - 1,0pkt.
22.12.2016   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Szenwald Dąbrowa Górnicza   5:5  
    K. Karwot - 2,5pkt.; P. Adamus - 2,0pkt.; J. Gulba - 0,5pkt.

Liga Okręgowa (IV Liga) - mężczyźni

Tabela po II rundzie

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   LKS Grom Złota Dama Poczesna 21 40 173:37
2   TRS Millenium Myszków 21 38 155:55
3   MCKS Czeladź 21 34 156:54
4   PKS Waluś Konopiska 21 25 116:94
5   UKS Szenwald Dąbrowa Górnicza 20 24 115:85
6   KRS TKKF SPORTOWIEC Częstochowa 20 19 94:106
7   MKS Bruk Śląski Skarbek IV Tarnowskie Góry 21 16 92:118
8   LKS Tęcza Zendek 20 14 72:128
9   TTS POLONIA III Bytom 20 10 60:140
10   KU AZS AJD Częstochowa 21 10 75:135
11   UKS Ikar Mierzęcice 21 0 30:180
    Klub Olimpijczyka II Mysłowice wycofał się z rozgrywek