I Liga - kobiety

08.09.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   KU AZS UE II Wrocław   6:4  
    N. Młynek, N. Szymczyk - 2,0pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk - 1,0pkt.
15.09.2018   MKS ROKITA Brzeg Dolny   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   6:4  
    N. Szymczyk - 2,5pkt.; K. Franaszczuk - 1,0pkt.; N. Młynek - 0,5pkt.
22.09.2018   KS BRONOWIANKA II Kraków   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   7:3  
    N. Szymczyk - 2,0pkt.; K. Franaszczuk - 1,0pkt.
13.10.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   RKS CUKROWNIK OKA Chybie   4:6  
    N. Młynek - 2,0pkt.; K. Franaszczuk, N. Szymczyk - 1,0pkt.
27.10.2018   KS SYGNAŁ Lublin   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   2:8  
    N. Szymczyk - 2,5 pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk, N. Młynek - 1,5 pkt.; E. Razakowska 1,0 pkt.
03.11.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   AZS PWSZ Nysa   7:3  
    N. Szymczyk - 2,5 pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; E. Razakowska 1,0 pkt.; N. Młynek - 0,5 pkt.
18.11.2018   ZAGŁĘBIE Lubin   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   5:5  
    E. Razakowska 2,5 pkt.; N. Szymczyk - 1,5 pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
01.12.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   KS GORCE Nowy Targ   5:5  
    N. Szymczyk - 2,5 pkt.; N. Młynek - 1,5 pkt.; J. Tomecka - 1,0 pkt.
22.12.2018   LZS VICTORIA Chruścice   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   4:6  
    N. Szymczyk, N. Młynek - 2,0 pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk - 1,0 pkt.
12.01.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   MKS ROKITA Brzeg Dolny   7:3  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; E. Razakowska - 2,0 pkt.; K. Franaszczuk, N. Szymczyk - 1,5 pkt.
19.01.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin   10:0  
    K. Franaszczuk, N. Szymczyk, J. Tomecka, N. Młynek - 2,5 pkt.
02.02.2019   KU AZS UE II Wrocław   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   4:6  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; N. Młynek - 2,0 pkt.; N. Szymczyk - 1,0 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
09.02.2019   RKS CUKROWNIK OKA Chybie   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   5:5  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; N. Szymczyk, N. Młynek - 1,0 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
03.03.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   KS BRONOWIANKA II Kraków   5:5  
    N. Szymczyk, N. Młynek - 1,5 pkt.; K. Franaszczuk, J. Tomecka - 1,0 pkt.
17.02.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   ZAGŁĘBIE Lubin   6:4  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; E. Razakowska - 2,0 pkt.; N. Szymczyk - 1,0 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
23.03.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   LZS VICTORIA Chróścice   6:4  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; N. Szymczyk, K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; N. Młynek - 0,5 pkt.
06.04.2019   KS GORCE Nowy Targ   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   5:5  
    J. Tomecka, N. Młynek - 2,0 pkt.; N. Szymczyk - 1,0 pkt.
11.05.2019   AZS PWSZ Nysa   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   2:8  
    K. Franaszczuk - 2,5 pkt., N. Szymczyk, N. Młynek - 2,0 pkt.; J. Tomecka - 1,5 pkt.

 

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   ZAGŁĘBIE Lubin 18 28 121:59
2   KS BRONOWIANKA II Kraków 18 25 104:76
3   RKS CUKROWNIK OKA Chybie 18 25 110:70
4   MKS PŁOTBUD SKARBEK I Tarnowskie Góry 18 25 106:74
5   KU AZS UE II Wrocław 18 24 123:57
6   KS GORCE Nowy Targ 18 17 79:101
7   MKS ROKITA Brzeg Dolny 18 14 76:104
7   AZS PWSZ Nysa 18 14 79:101
9   LZS VICTORIA Chróścice 18 6 57:123
12   KS SYGNAŁ MEBLOHURT Lublin 18 2 45:135

 

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Natalia Szymczyk 27 9 65:25 8 10 19:24
2. Julia Tomecka 21 15 47:43 10 8 23:22
3. Klaudia Franaszczuk 14 20 42:60 10 8 23:22
4. Natalia Młynek 18 11 36:23 7 9 17:21
5. Estera Razakowska 8 1 17:2 1 1 2:3
W - wygrane; P - porażki

 



II Liga - kobiety

19.10.2018   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   JKTS Jastrzębie Zdrój   1:9  
    E. Razakowska - 1,0 pkt.
26.10.2018   UKS Huragan Sosnowiec   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   7:3  
    P. Mika, M. Kluszewska, D. Koźluk - 1,0 pkt.
09.11.2018   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   JKTS II Jastrzębie Zdrój   7:3  
    E. Razakowska 2,5 pkt.; P. Mika - 2,0 pkt.; M. Kluszewska - 1,5 pkt., D. Koźluk - 1,0 pkt.
16.11.2018   UKTS Sokół Orzesze   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   6:4  
    M. Kluszewska - 2,0 pkt., P. Mika - 1,5 pkt.; D. Koźluk - 0,5 pkt.
30.11.2018   KU AZS AJD III Częstochowa   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   3:7  
    P. Mika - 2,5 pkt.; E. Razakowska, M. Kluszewska - 2,0 pkt., M. Gulba - 0,5 pkt.
07.12.2018   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KTS Gliwice   3:7  
    E. Razakowska - 2,0 pkt., M. Kluszewska - 1,0 pkt.
11.01.2019   ULKS Ruch Pniów   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   7:3  
    M. Kluszewska, M. Gulba, D. Koźluk - 1,0 pkt.
25.01.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KU AZS AJD II Częstochowa   0:10  
08.02.2019   KTS Gliwice   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   6:4  
    M. Kluszewska - 2,0 pkt., E. Razakowska - 1,0 pkt.; P. Mika - 1,0 pkt.
15.03.2019   KU AZS UJD II Częstochowa   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   8:2  
    E. Razakowska - 1,5 pkt.; M. Kluszewska - 0,5 pkt.
22.03.2019   JKTS I Jastrzębie Zdrój   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   10:0  
29.03.2019   JKTS II Jastrzębie Zdrój   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   3:7  
    E. Razakowska, M. Kluszewska - 2,5 pkt.; D. Koźluk - 2,0 pkt.
05.04.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KU AZS AJD III Częstochowa   3:7  
    E. Razakowska, M. Kluszewska, D. Koźluk - 1,0 pkt.
12.04.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   ULKS Sokół Orzesze   8:2  
    E. Razakowska, M. Kluszewska - 2,5 pkt.; D. Koźluk - 2,0 pkt.; P. Mika - 1,0 pkt.
10.05.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   UKS Huragan Sosnowiec   7:3  
    D. Koźluk - 2,5 pkt.; E. Razakowska - 2,0 pkt.; M. Kluszewska, M. Gulba - 1,0 pkt.; P. Mika - 0,5 pkt.
17.05.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   ULKS Ruch Pniów   6:4  
    D. Koźluk - 2,5 pkt.; E. Razakowska - 2,0 pkt.;, M. Kluszewska - 1,0 pkt.; M. Gulba - 0,5 pkt.

 

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   JKTS I Jastrzębie Zdrój 16 32 144:16
2   KU AZS UJD II Częstochowa 16 28 126:34
3   KTS Gliwice 16 22 88:72
4   UKS Huragan Sosnowiec 16 15 67:93
5   ULKS Ruch Pniów 16 13 68:92
6   MKS PŁOTBUD SKARBEK II Tarnowskie Góry 16 12 65:95
7   JKTS II Jastrzębie Zdrój 16 10 59:101
8   UKTS Sokół Orzesze 16 8 59:101
9   KU AZS UJD III Częstochowa 16 4 44:116

 

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Estera Razakowska 18 8 52:24 4 9 12:27
2. Milena Kluszewska 17 13 51:39 4 11 12:33
3. Dominika Koźluk 12 18 24:36 3 12 6:24
4. Patrycja Mika 8 17 18:38 3 10 6:20
5. Maria Gulba 2 15 4:30 2 6 4:15
W - wygrane; P - porażki

 



II Liga - mężczyźni - II runda

15.03.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   TTS II Bytom   4:6  
    M. Bartusik, M. Chorąży - 1,5 pkt., M. Klimczok - 1,0 pkt.
22.03.2019   UKTS Sokół Orzesze   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   3:7  
    D. Idaczyk - 2,5 pkt.; M. Bartusik, M. Chorąży, M. Klimczok - 1,5 pkt.
29.03.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   KTS Gliwice   10:0  
05.04.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   TS Kuźnia Martex Rybnik   5:5  
    D. Jędrysik - 2,5 pkt.; M. Bartusik - 1,5 pkt.; M. Klimczok, D. Idaczyk - 0,5 pkt.
12.04.2019   KS Naprzód Borucin   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   6:4  
    M. Klimczok, D. Idaczyk - 1,5 pkt.; M. Bartusik - 1,0 pkt.
19.04.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza   6:4  
    M. Bartusik, M. Klimczok, M. Chorąży, D. Idaczyk - 1,5 pkt.
10.05.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   LZS BLYSS Kujakowice   3:7  
    M. Klimczok - 1,5 pkt., M. Chorąży - 1,0 pkt.; D. Idaczyk - 0,5 pkt.

II Liga - mężczyźni - I runda

07.09.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   LZS Odra Kąty Opolskie   7:3  
    M. Klimczok, Sz. Skop - 2,0 pkt.; M. Bartusik, M. Chorąży - 1,5 pkt.
21.09.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   LITS Meble Anders Żywiec   5:5  
    M. Bartusik - 2,0 pkt.; M. Klimczok, Sz. Skop - 1,5 pkt.
12.10.2018   MUKS Jedynka Pszów   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   3:7  
    M. Bartusik - 2,5 pkt.; D. Idaczyk - 2,0 pkt.; M. Chorąży - 1,5 pkt.; M. Klimczok - 1,0 pkt.
19.10.2018   KTS Gliwice   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   8:2  
    M. Bartusik, M. Chorąży - 1,0 pkt.
26.10.2018   MKS Czechowice Dziedzice   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   2:8  
    Sz. Skop - 2,5 pkt., M. Bartusik, M. Chorąży - 2,0 pkt.; M. Klimczok - 1,5 pkt.
02.11.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   KS Mysław   7:3  
    M. Bartusik- 2,5 pkt., Sz. Skop, M. Klimczok, M. Chorąży - 1,5 pkt.
09.11.2018   AKS Mikołów   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   2:8  
    M. Klimczok, M. Bartusik- 2,5 pkt.; Sz. Skop, M. Chorąży - 1,5 pkt.
16.11.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   UKS Huragan Sosnowiec   9:1  
    M. Klimczok, M. Chorąży, M. Matejczyk- 2,5 pkt.; Sz. Skop - 1,5 pkt.
30.11.2018   LZS BLYSS Kujakowice   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   9:1  
    M. Bartusik - 1,0 pkt.
23.12.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   UKTS Sokół Orzesze   7:3  
    M. Bartusik - 2,5 pkt.; M. Klimczok, Sz. Skop, M. Chorąży - 1,5 pkt.
28.12.2018   TTS II Bytom   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   9:1  
    M. Bartusik - 1,0 pkt.
04.01.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   KS Naprzód Borucin   1:9  
    M. Chorąży - 1,0 pkt.
11.01.2019   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   8:2  
    M. Bartusik - 1,5 pkt.; M. Chorąży - 0,5 pkt.
25.01.2019   TS Kuźnia Martex Rybnik   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   8:2  
    Sz. Skop - 1,0 pkt.; M. Bartusik, M. Chorąży - 0,5 pkt.
01.02.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   Kadra Juniorów   8:2  
    M. Bartusik, M. Chorąży - 2,5 pkt.; Sz. Skop - 2,0 pkt.; M. Klimczok - 1,0 pkt.

II Liga - mężczyźni - grupa mistrzowska

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   KTS Gliwice 22 41 171:49
2   TTS II Bytom 22 39 159:61
3   LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5   KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6   TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8   UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129

II Liga - mężczyźni - grupa spadkowa

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2   KS Mysław 22 23 110:110
3   LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4   MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5   AKS Mikołów 22 13 78:142
6   UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7   Kadra Juniorów 22 7 75:145
8   LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139

 

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Marek Bartusik 24 18 57:51 12 8 31:18
2. Mateusz Klimczok 17 19 48:54 11 6 28:17
3. Szymon Skop 12 12 36:36 6 6 18:18
4. Maciej Chorąży 17 23 32:46 12 7 28:16
5. Dominik Idaczyk 6 12 12:20 5 3 10:8
6. Mateusz Matejczyk 2 0 4:0 1 0 2:0
7. Dawid Jędrysik 2 0 4:0 1 0 2:0
8. Mikołaj Adamczyk 0 4 0:10 0 1 0:2
9. Jakub Jęsiek 0 2 0:4 0 1 0:2
10. Jakub Kaczmarek 0 2 0:4 0 1 0:2
11. Jakub Skorupa 0 2 0:4 0 1 0:2
12. Grzegorz Czornik 0 2 0:4 0 1 0:2
W - wygrane; P - porażki


III Liga - mężczyźni - II runda

06.03.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KS Orthomedyk Spin Częstochowa   6:4  
    P. Adamus - 2,0 pkt.; J. Gulba, M. Adamczyk - 1,5 pkt.; D. Idaczyk - 1,0 pkt.
06.03.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   UKS Feniks Pyskowice   9:1  
    R. Abramowicz, D. Jędrysik, M. Cesarz - 2,5 pkt.; M. Matejczyk 1,5 pkt.
13.03.2019   KTS II Gliwice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   9:1  
    M. Adamczyk - 1,0 pkt.
13.03.2019   TRS Millenium Myszków   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   2:8  
    R. Abramowicz, D. Jędrysik, M. Cesarz - 2,5 pkt.; M. Matejczyk - 0,5 pkt.
23.03.2019   LKS Strażak Mikołów   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   3:7  
    M. Adamczyk - 2,5 pkt.; K. Czapla, G. Juliusz, P. Adamus - 1,5 pkt.
23.03.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   LKS Wilki Wilcza   7:3  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 2,5 pkt.; D. Jędrysik - 2,0 pkt.
27.03.2019   Liswarta Lisów   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   6:4  
    G. Juliusz, P. Adamus, M. Adamczyk, J. Kaczmarek - 1,0 pkt.
27.03.2019   KU AZS UŚ Katowice   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   3:7  
    M. Matejczyk - 2,5 pkt.; J. Jęsiek - 2,0 pkt; R. Abramowicz - 1,5 pkt.; D. Jędrysik - 1,0 pkt.
03.04.2019   KŚ AZS Politechnika Śląska   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   8:2  
    M. Adamczyk - 2,0 pkt.
03.04.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KS Unia Kalety   10:0  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk, J. Jęsiek, M. Cesarz - 2,5 pkt.
10.04.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   UKS QUO Vadis Makoszowy Zabrze   6:4  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; P. Adamus, J. Kaczmarek - 1,5 pkt.; M. Adamczyk - 0,5 pkt.
10.04.2019   ATS Ligota Łabędzka   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   7:3  
    R. Abramowicz, J. Jęsiek, M. Cesarz - 1,0 pkt.
24.04.2019   UKS Ikar Mierzęcice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   6:4  
    J. Gulba - 2,0 pkt.; M. Adamczyk - 1,0 pkt.; P. Adamus, J. Kaczmarek - 0,5 pkt.
24.04.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   LKS Grom Złota Dama Poczesna   10:0  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk, J. Jęsiek, M. Cesarz - 2,5 pkt.

III Liga - mężczyźni - I runda

19.09.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   7:3  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 2,5 pkt.; J. Jęsiek - 1,5 pkt.; D. Jendrysik - 0,5 pkt.
    D. Idaczyk, J. Gulba, M. Adamczyk - 1,0 pkt.
26.09.2018   UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   4:6  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 2,0 pkt.; R. Bejman - 1,5 pkt.; D. Jendrysik - 0,5 pkt.
26.09.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   LISWARTA Lisów   5:5  
    D. Idaczyk - 2,5 pkt.; P. Adamus - 1,0 pkt.; K. Czapla, J. Gulba, J. Kaczmarek - 0,5 pkt.
03.10.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KU AZS UŚ Katowice   8:2  
    D. Jendrysik, M. Matejczyk, J. Jęsiek - 2,5 pkt., R. Abramowicz - 0,5 pkt.
03.10.2018   ATS LIGOTA Łabędzka   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   5:5  
    D. Idaczyk - 2,5 pkt.; K. Czapla, J. Kaczmarek - 1,0 pkt.; P. Adamus - 0,5 pkt.
10.10.2018   KS UNIA Kalety   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   4:6  
    M. Matejczyk - 2,5 pkt.; J. Jęsiek - 2,0 pkt.; D. Jendrysik - 1,0 pkt; R. Abramowicz - 0,5 pkt.
10.10.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   LKS WILKI Wilcza   6:4  
    D. Idaczyk, K. Czapla, J. Gulba, J. Kaczmarek - 1,5 pkt.
24.10.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   UKS IKAR Mierzęcice   3:7  
    R. Abramowicz - 2,5 pkt.; M. Matejczyk - 0,5 pkt.
24.10.2018   TRS MILLENIUM Myszków   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   5:5  
    J. Kaczmarek - 2,0 pkt.; D. Idaczyk, J. Gulba - 1,5 pkt.
07.11.2018   UKS FENIKS Pyskowice   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   5:5  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 2,0 pkt.; R. Bejman - 1,0 pkt.
07.11.2018   UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   5:5  
    K. Czapla, J. Gulba - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,0 pkt.
14.11.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KTS II Gliwice   1:9  
    M. Matejczyk - 1,0 pkt.
14.11.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KU AZS UŚ Katowice   7:3  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; P. Adamus - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt.; K. Czapla - 1,0 pkt.
21.11.2018   LKS GROM ZŁOTA DAMA Poczesna   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   5:5  
    R. Abramowicz - 2,5 pkt.; D. Jędrysik, J. Jęsiek - 1,0 pkt.; M. Cesarz - 0,5 pkt.
21.11.2018   KS UNIA Kalety   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   3:7  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; K. Czapla - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt.; J. Kaczmarek - 1,0 pkt.
05.12.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KS AZS POLITECHNIKA Gliwice   4:6  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 1,5 pkt.; J. Jęsiek - 1,0 pkt.
05.12.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   UKS IKAR Mierzęcice   6:4  
    D. Idaczyk, J. Gulba - 2,5 pkt.; P. Adamus - 1,0 pkt.
12.12.2018   KS MAWA SPIN Częstochowa   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   6:4  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 1,5 pkt.; J. Jęsiek - 1,0 pkt.
12.12.2018   UKS FENIKS Pyskowice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   7:3  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; P. Adamus - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt., K. Czapla - 1,0 pkt.
19.12.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   LKS STRAŻAK Mikołów   4:6  
    M. Matejczyk - 2,0 pkt.; R. Abramowicz, R. Bejman - 1,0 pkt.
19.12.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KTS II Gliwice   3:7  
    D. Idaczyk, P. Adamus, J. Gulba - 1,0 pkt.
16.01.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   TRS MILLENIUM Myszków   10:0  
    R. Abramowicz, D. Jendrysik, M. Matejczyk, R. Bejman - 2,5 pkt.
16.01.2019   LKS GROM ZŁOTA DAMA Poczesna   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   3:7  
    D. Idaczyk, K. Czapla - 2,5 pkt.; J. Gulba - 1,5 pkt., J. Kaczmarek - 0,5 pkt.
23.01.2019   LISWARTA Lisów   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   6:4  
    M. Matejczyk - 2,5 pkt.; R. Abramowicz - 1,5 pkt.
23.01.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KS AZS POLITECHNIKA Gliwice   4:6  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; K. Czapla - 1,0 pkt.; D. Idaczyk - 0,5 pkt.
30.01.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   ATS LIGOTA Łabędzka   3:7  
    R. Abramowicz - 2,0 pkt.; D. Jendrysik - 1,0 pkt.
30.01.2019   KS MAWA SPIN Częstochowa   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   6:4  
    D. Idaczyk, K. Czapla, P. Adamus, M. Adamczyk - 1,0 pkt.
06.02.2019   LKS WILKI Wilcza   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   4:6  
    M. Matejczyk - 2,5 pkt.; M. Cesarz - 2,0 pkt.; R. Abramowicz - 1,5 pkt.
06.02.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   LKS STRAŻAK Mikołów   5:5  
    D. Idaczyk, M. Adamczyk - 2,0pkt.; J. Gulba - 1,0 pkt.

III Liga - mężczyźni - grupa mistrzowska

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   KTS II Gliwice 22 42 187:33
2   KS Orthomedyk Spin Częstochowa 22 31 122:98
3   LKS Strażak Mikołów 22 29 122:98
4   Liswarta Lisów 22 27 118:102
5   KŚ AZS Politechnika Gliwice 22 25 115:105
6   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 22 23 109:111
7   UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 22 22 120:100
8   UKS Ikar Mierzęcice 22 20 108:112

III Liga - mężczyźni - grupa spadkowa

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   ATS Ligota Łabędzka 22 27 119:101
2   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry 22 26 130:90
3   KU AZS UŚ Katowice 22 19 108:112
4   LKS Grom Złota Dama Poczesna 22 19 105:115
5   LKS Wilki Wilcza 22 16 97:123
6   KS Unia Kalety 22 16 95:125
15   TRS Millenium Myszków 22 9 59:161
16   UKS Feniks Pyskowice 22 1 46:174

MKS II SKARBEK Tarnowskie Góry:

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Robert Abramowicz 31 13 93:39 16 6 38:14
2. Mateusz Matejczyk 30 20 69:29 15 6 36:14
3. Dawid Jendrysik 14 23 35:68 6 12 16:34
4. Jakub Jęsiek 15 12 31:26 4 11 10:30
5. Miłosz Cesarz 11 5 22:12 5 3 10:7
6. Robert Bejman 5 5 10:10 2 2 6:5
W - wygrane; P - porażki

MKS III SKARBEK Tarnowskie Góry:

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Dominik Idaczyk 20 12 60:36 9 6 19:14
2. Juliusz Gulba 25 12 58:31 11 8 25:20
3. Kamil Czapla 13 17 39:51 4 10 11:30
4. Paweł Adamus 13 20 28:48 4 5 8:12
5. Mikołaj Adamczyk 12 8 24:16 3 6 8:15
6. Jakub Kaczmarek 7 17 14:35 5 13 13:36
W - wygrane; P - porażki


Liga okręgowa (IV Liga) - mężczyźni

02.10.2018   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   KS Viret CMC II Zawiercie   3:7  
    M. Cesarz, J. Skorupa, O. Cesarz - 1,0pkt.
11.10.2018   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   7:3  
    M. Cesarz - 2,0pkt.; J. Skorupa - 1,0pkt.
16.10.2018   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Tęcza II Zendek   7:3  
    M. Cesarz, G. Czornik - 2,5pkt.; O. Cesarz - 1,5pkt.; J. Skorupa - 0,5pkt.
25.10.2018   UKS Ikar II Mierzęcice   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   4:6  
    M. Cesarz - 2,5pkt.; O. Cesarz, J. Skorupa - 1,5pkt.; A. Cesarz - 0,5pkt.
15.11.2018   PKS Waluś Konopiska   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   5:5  
    M. Cesarz - 2,5pkt.; O. Cesarz - 2,0pkt.; A. Cesarz - 0,5pkt.
22.11.2018   MCKS Czeladź   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   10:0  
27.11.2018   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Tęcza Zendek   2:8  
    M. Cesarz - 2,0pkt.
13.12.2018   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   1:9  
    M. Cesarz, G. Czornik, O. Cesarz - 2,5pkt.; J. Skorupa - 1,5 pkt.
18.12.2018   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   KTS II Lędziny   7:3  
    M. Cesarz - 2,5 pkt.; G. Czornik, O. Cesarz, J. Skorupa - 1,5 pkt.
22.01.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   PKS Waluś Konopiska   7:3  
    G. Gregarek, M. Cesarz - 2,5 pkt.; O. Cesarz - 2,0 pkt.
29.01.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   6:4  
    J. Skorupa, M. Cesarz - 2,5 pkt.; G. Czornik, O. Cesarz - 0,5 pkt.
07.02.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Ikar II Mierzęcice   6:4  
    G. Gregarek - 2,0 pkt.; G. Czornik - 1,5 pkt.; J. Skorupa, O. Cesarz - 1,0 pkt.; T. Lutostański - 0,5 pkt.
07.03.2019   LKS Tęcza II Zendek   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   5:5  
    G. Gregarek - 2,5 pkt.; G. Czornik - 1,5 pkt.; J. Skorupa, O. Cesarz - 0,5 pkt.
14.03.2019   KTS II Lędziny   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   7:3  
    G. Czornik, J. Skorupa, T. Lutostański - 1,0 pkt.
19.03.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   MCKS Czeladź   1:9  
    J. Skorupa - 1,0 pkt.
28.03.2019   KS VIRET CMC Zawiercie II   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   7:3  
    Cesarz Oskar, Cesarz Oliwier, J. Machnik - 1,0 pkt.
11.04.2019   LKS Tęcza Zendek   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   5:5  
    G. Gregarek - 2,5 pkt.; K. Mika - 1,5 pkt.; Cesarz Oskar - 1,0 pkt.
23.04.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   4:6  
    Cesarz Oskar - 2,5 pkt.; J. Skorupa - 1,5 pkt.

 

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   MCKS Czeladź 18 34 154:26
2   KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4   LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5   PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7   LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8   KTS II Lędziny 18 8 56:124
9   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 43:127
10   UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

 

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Miłosz Cesarz 19 1 19:1 7 3 7:3
2. Oskar Cesarz 15 19 15:19 7 10 7:10
3. Jakub Skorupa 11 19 11:19 7 8 7:8
4. Grzegorz Czornik 8 12 8:12 6 4 6:4
5. Grzegorz Gregarek 8 0 8:0 2 0 2:0
6. Kamil Mika 1 1 1:1 1 0 1:0
7. Jakub Machnik 1 1 1:1 0 1 0:1
8. Oliwier Cesarz 1 7 1:7 0 4 0:4
9. Tomasz Lutostański 1 9 1:9 1 4 1:4
10. Amadeusz Cesarz 0 10 0:10 2 3 2:3
W - wygrane; P - porażki