I Liga - kobiety

Runda rewanżowa

04.01.2020   JKTS Jastrzębie Zdrój   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   6:4  
    J. Tomecka - 2,0 pkt.; K. Franaszczuk, N. Szymczyk - 1,0 pkt.
11.01.2020   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   PWSZ Zamość   5:5  
    N. Szymczyk - 2,5 pkt.; K. Franaszczuk, J. Tomecka - 1,0 pkt., E. Razakowska - 0,5 pkt.
25.01.2020   RKS CUKROWNIK S.INSTAL Chybie   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   5:5  
    K. Franaszczuk, J. Tomecka, E. Razakowska - 1,5 pkt.; N. Szymczyk - 0,5 pkt.
01.02.2020   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KS BRONOWIANKA Kraków II   8:2  
    N. Szymczyk, J. Tomecka - 2,5 pkt.; K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; N. Młynek - 1,0 pkt.; E. Razakowska - 0,5 pkt.
19.04.2020   IKTS BROŃ Radom   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   0:0  
07.03.2020   KU AZS UE Wrocław II   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   5:5  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; E. Razakowska - 1,5 pkt.; K. Franaszczuk, N. Szymczyk - 0,5 pkt.
21.03.2020   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KS GORCE Nowy Targ   0:0  
18.04.2020   AZS PWSZ Nysa   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   0:0  
09.05.2020   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów   0:0  

I Runda

07.09.2019   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   JKTS Jastrzębie Zdrój   4:6  
    K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; J. Tomecka - 1,5 pkt.
14.09.2019   PWSZ Zamość   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   6:4  
    J. Tomecka, E. Razakowska - 1,5 pkt.; N. Szymczyk, K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
28.09.2019   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   RKS CUKROWNIK S.INSTAL Chybie   6:4  
    K. Franaszczuk - 2,0 pkt.; N. Szymczyk, N. Młynek, J. Tomecka, E. Razakowska - 1,0 pkt.
05.10.2019   KS BRONOWIANKA Kraków II   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   4:6  
    K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; N. Szymczyk, J. Tomecka - 1,5 pkt., E. Razakowska - 0,5 pkt.
26.10.2019   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   IKTS BROŃ Radom   6:4  
    K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; J. Tomecka, N. Młynek - 1,5 pkt.; N. Szymczyk - 0,5 pkt.
09.11.2019   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KU AZS UE Wrocław II   4:6  
    K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; N. Młynek - 1,0 pkt.; N. Szymczyk - 0,5 pkt.
16.11.2019   KS GORCE Nowy Targ   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   2:8  
    K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; N. Szymczyk, N. Młynek - 2,0 pkt.; J. Tomecka - 1,5 pkt.
30.11.2019   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   AZS PWSZ Nysa   6:4  
    N. Szymczyk - 2,5 pkt.; J. Tomecka, E. Razakowska - 1,5 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
14.12.2019   KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   8:2  
    N. Szymczyk - 1,5 pkt.; E. Razakowska - 0,5 pkt.

I Liga - kobiety

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   KU AZS UE Wrocław II 15 24 101:49
2   JKTS Jastrzębie Zdrój 15 22 90:60
3   PWSZ Zamość 15 19 80:70
4   KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów 15 17 85:65
5   MKS LUCRUM SKARBEK Tarnowskie Góry 14 16 73:67
6   KS BRONOWIANKA Kraków II 15 16 68:82
7   RKS CUKROWNIK S.INSTAL Chybie 15 12 73:77
8   KS GORCE Nowy Targ 15 11 68:82
9   IKTS BROŃ Radom 15 8 58:92
10   AZS PWSZ Nysa 14 4 44:96

Rozgrywek nie dokończono ze względu na pandemię

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Klaudia Franaszczuk 16 10 38:26 9 4 20:10
2. Julia Tomecka 15 12 36:34 10 4 23:10
3. Natalia Szymczyk 12 16 36:48 9 5 23:14
4. Natalia Młynek 6 6 12:12 1 1 3:3
5. Estera Razakowska 5 14 10:28 8 4 20:11
W - wygrane; P - porażki


II Liga - kobiety

Runda rewanżowa

10.01.2020   UKTS Sokół Orzesze   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   4:6  
    M. Kluszewska, K. Rakowska - 2,5 pkt., M. Rakowska - 1,0 pkt.
31.01.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   ULKS Ruch Pniów   7:3  
    K. Rakowska, M. Rakowska - 2,5 pkt., M. Kluszewska - 1,5 pkt.; A. Kula - 0,5 pkt.
07.02.2020   KU AZS UJD II Częstochowa   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   3:7  
    K. Rakowska, M. Rakowska - 2,5 pkt., M. Gulba - 2,0 pkt.
28.02.2020   UKS Huragan Sosnowiec   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   2:8  
    M. Kluszewska, A. Kula - 2,5 pkt.; K. Rakowska, M. Rakowska - 1,5 pkt.
06.03.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   LZS Victoria Chróścice   6:4  
    K. Rakowska, M. Kluszewska, A. Kula, M. Rakowska - 1,5 pkt.
13.03.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   UKTS Sokół II Orzesze   0:0  
20.03.2020   JKTS II Jastrzębie Zdrój   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   0:0  
27.03.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KTS Gliwice   0:0  
03.04.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   UKS Energia Siewierz   0:0  

I Runda

13.09.2019   ULKS Ruch Pniów   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   2:8  
    M. Kluszewska, A. Kula - 2,5 pkt.; N. Młynek, K. Rakowska - 1,5 pkt.
27.09.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   UKS Huragan Sosnowiec   5:5  
    M. Kluszewska, A. Kula - 2,5 pkt.; N. Młynek, K. Rakowska - 1,5 pkt.
04.10.2019   KTS Gliwice   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   7:3  
    K. Rakowska, M. Kluszewska - 2,0 pkt.
18.10.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KU AZS UJD II Częstochowa   9:1  
    N. Młynek, K. Rakowska, E. Razakowska - 2,5 pkt.; M. Kluszewska - 1,5 pkt.
25.10.2019   LZS Victoria Chróścice   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   2:8  
    E. Razakowska, M. Kluszewska - 2,5 pkt.; A. Kula - 2,0 pkt.; K. Rakowska - 1,0 pkt.
15.11.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   JKTS II Jastrzębie Zdrój   5:5  
    E. Razakowska - 2,5 pkt.; K. Rakowska - 2,0 pkt.; M. Kluszewska - 0,5 pkt.
29.11.2019   UKS Energia Siewierz   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   2:8  
    K. Rakowska, M. Kluszewska - 2,5 pkt.; M. Rakowska, A. Kula - 1,5 pkt.
13.12.2019   UKTS Sokół II Orzesze   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   0:0  
20.12.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   UKTS Sokół Orzesze   8:2  
    K. Rakowska, M. Kluszewska - 2,5 pkt.; M. Rakowska, A. Kula - 1,5 pkt.

II Liga - kobiety

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   KTS Gliwice 14 28 124:16
2   MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 14 24 98:42
3   JKTS II Jastrzębie Zdrój 13 23 97:33
4   LZS Victoria Chróścice 14 18 90:50
5   UKS Huragan Sosnowiec 13 13 59:71
6   KU AZS UJD II Częstochowa 14 10 59:81
7   UKTS Sokół Orzesze 14 9 51:89
8   ULKS Ruch Pniów 13 6 40:90
9   UKS Energia Siewierz 13 5 37:93
8   UKTS Sokół II Orzesze 14 0 25:115

Rozgrywek nie dokończono ze względu na pandemię

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Karolina Rakowska 23 5 69:15 11 3 11:3
2. Milena Kluszewska 20 5 53:13 12 1 12:1
3. Aneta Kula 12 11 24:24 7 5 7:5
4. Magdalena Rakowska 11 9 22:18 7 3 7:3
5. Estera Razakowska 6 0 16:0 3 0 3:0
6. Natalia Młynek 3 3 9:9 2 1 2:1
7. Maria Gulba 2 2 4:4 0 1 0:1
W - wygrane; P - porażki


II Liga - mężczyźni

Runda rewanżowa

10.01.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   LITS Meble Anders Żywiec   4:6  
    M. Klimczok - 2.0 pkt.; Sz. Skop, K. Czapla - 1,0 pkt.
31.01.2020   MUKS Jedynka Pszów   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   9:1  
    Sz. Skop - 1,0 pkt.
07.02.2020   KTS II Gliwice   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   10:0  
    -----
28.02.2020   LZS BLYSS Kujakowice   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   8:2  
    M. Matejczyk - 1,5 pkt.; D. Idaczyk - 0,5 pkt.
06.03.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza   0:10  
    -----
13.03.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   LZS Odra Kąty Opolskie   0:0  
20.03.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   LUKS Węgierska Górka   0:0  
27.03.2020   UKTS Sokół Orzesze   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   0:0  
03.04.2020   LKS Lesznianka Leszna Górna   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   0:0  

I Runda

13.09.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   KTS II Gliwice   6:4  
    Sz. Skop, D. Idaczyk - 1,5 pkt.; M. Bartusik, K. Czapla, M. Matejczyk - 1,0 pkt.
27.09.2019   LZS Odra Kąty Opolskie   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   6:4  
    D. Jendrysik - 2,5 pkt.; Sz. Skop - 1,0 pkt.; M. Matejczyk - 0,5 pkt.
04.10.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   MUKS Jedynka Pszów   6:4  
    Sz. Skop - 2,0 pkt.; M. Matejczyk, K. Czapla - 1,5 pkt.; D. Idaczyk - 1,0 pkt.
18.10.2019   LITS Meble Anders Żywiec   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   9:1  
    Sz. Skop - 1,0 pkt.
25.10.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   UKTS Sokół Orzesze   6:4  
    D. Idaczyk, R. Abramowicz - 2,5 pkt.; K. Czapla - 1,0 pkt.
15.11.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   LKS Lesznianka Leszna Górna   10:0  
    Sz. Skop, D. Idaczyk, M. Matejczyk, K. Czapla - 2,5 pkt.
29.11.2019   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   10:0  
    -----
13.12.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   LZS BLYSS Kujakowice   2:8  
    Sz. Skop - 1,5pkt.; K. Czapla - 0,5 pkt.
20.12.2019   LUKS Węgierska Górka   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   6:4  
    Sz. Skop - 2,0pkt.; K. Czapla - 1,0 pkt.; D. Jendrysik, M. Matejczyk - 0,5 pkt.

II Liga - mężczyźni

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 29 129:21
2   LZS BLYSS Kujakowice 14 25 116:24
3   KTS II Gliwice 14 20 93:47
4   LITS Meble Anders Żywiec 15 16 78:72
5   MUKS Jedynka Pszów 14 14 68:72
6   UKTS Sokół Orzesze 15 13 65:85
7   LUKS Węgierska Górka 15 13 62:88
8   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry 14 8 46:94
9   LZS Odra Kąty Opolskie 14 6 39:101
10   LKS Lesznianka Leszna Górna 14 0 24:116

Rozgrywek nie dokończono ze względu na pandemię

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Szymon Skop 12 12 36:36 3 9 3:9
2. Dominik Idaczyk 6 12 17:59 4 9 4:9
3. Kamil Czapla 7 17 15:36 3 9 3:9
4. Mateusz Matejczyk 5 21 10:46 5 9 5:9
5. Robert Abramowicz 2 0 4:0 1 0 1:0
6. Mateusz Klimczok 2 2 4:4 0 1 0:1
7. Dawid Jendrysik 2 2 4:4 2 0 2:0
8. Marek Bartusik 1 1 3:2 0 1 0:1
W - wygrane; P - porażki


III Liga - mężczyźni

Runda rewanżowa

05.02.2020   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   MKS Skarbek II Tarnowskie Góry   5:5  
    K. Kaczmarek - 2,5 pkt., P. Adamus - 2,0 pkt.; J. Jęsiek - 0,5 pkt.
    J. Gulba, D. Jędrysik - 2,0 pkt.; R. Abramowicz, M. Cesarz - 0,5 pkt.
12.02.2020   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   TRS Millenium Myszków   10:0  
    J. Gulba, D. Jędrysik, R. Abramowicz, M. Cesarz - 2,5 pkt.
12.02.2020   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KS VIRET CMC Zawiercie II   6:4  
    J. Jęsiek - 2,5 pkt.; K. Kaczmarek, P. Adamus - 1,5 pkt.; O. Cesarz - 0,5 pkt.
19.02.2020   AZS UŚ Katowice   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   2:8  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; R. Abramowicz, M. Cesarz - 2,0 pkt.; D. Jędrysik - 1,5 pkt.
19.02.2020   MCKS Czeladź   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   5:5  
    K. Kaczmarek - 2,0 pkt.; J. Jęsiek, O. Cesarz, J. Skorupa - 1,0 pkt.
26.02.2020   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KS Unia Kalety   7:3  
    J. Gulba, D. Jędrysik - 2,5 pkt.; R. Abramowicz, M. Cesarz - 1,0 pkt.;
26.02.2020   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   TRS Millenium Myszków   9:1  
    P. Adamus, K. Kaczmarek, J. Jęsiek - 2,5 pkt.; O. Cesarz - 1,5 pkt.
04.03.2020   LKS Grom Złota Dama Poczesna   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   3:7  
    D. Jędrysik - 2,5 pkt.; J. Gulba, R. Abramowicz, M. Cesarz - 1,5 pkt.;
04.03.2020   AZS UŚ Katowice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   7:3  
    P. Adamus, K. Kaczmarek, J. Jęsiek - 1,0 pkt.
18.03.2020   PKS Waluś Konopiska   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   0:0  
18.03.2020   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KS Unia Kalety   0:0  
25.03.2020   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   UKS Ikar Mierzęcice   0:0  
25.03.2020   LKS Grom Złota Dama Poczesna   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  
01.04.2020   MCKS Czeladź   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   0:0  
01.04.2020   PKS Waluś Konopiska   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  
08.04.2020   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KS VIRET CMC Zawiercie II   0:0  
08.04.2020   UKS Ikar Mierzęcice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  

I runda

18.09.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   MCKS Czeladź   9:1  
    D. Jendrysik, J. Gulba, M. Cesarz - 2,5 pkt.; R. Abramowicz - 1,5 pkt.
18.09.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   Tęcza Zendek   9:1  
    J. Kaczmarek, J. Jęsiek - 2,5 pkt.; P. Adamus - 2,0 pkt.; J. Skorupa - 1,5 pkt.
26.09.2019   TRS Millenium Myszków   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   1:9  
    D. Jendrysik, R. Abramowicz, M. Cesarz - 2,5 pkt.; J. Gulba - 1,5 pkt.
26.09.2019   KS VIRET CMC Zawiercie II   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   7:3  
    J. Jęsiek - 2,0 pkt.; J. Skorupa - 1,5 pkt.
02.10.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KU AZS UŚ Katowice   10:0  
    K. Czapla, R. Abramowicz, J. Gulba, M. Cesarz - 2,5 pkt.
02.10.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   MCKS Czeladź   6:4  
    P. Adamus, J. Kaczmarek - 2,0 pkt.; C. Oskar - 1,5 pkt.; J. Skorupa - 0,5 pkt.
17.10.2019   KS Unia Kalety   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   3:7  
    R. Abramowicz - 2,5 pkt.; J. Gulba - 2,0 pkt.; M. Cesarz - 1,5 pkt.; D. Jendrysik - 1,0 pkt.
17.10.2019   TRS Millenium Myszków   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   4:6  
    J. Jęsiek - 2,5 pkt.; P. Adamus - 2,0 pkt.; J. Kaczmarek - 1,5 pkt.
23.10.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   LKS Grom Złota Dama Poczesna   6:4  
    R. Abramowicz, M. Chorąży, J. Gulba, D. Jendrysik - 1,5 pkt.
23.10.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KU AZS UŚ Katowice   6:4  
    J. Jęsiek - 2,5 pkt.; P. Adamus - 2,0 pkt.; J. Kaczmarek - 1,5 pkt.
06.11.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   GLKS Lot Konopiska   9:1  
    R. Abramowicz, J. Gulba, D. Jendrysik - 2,5 pkt.; Oliwier Cesarz - 1,5 pkt.
07.11.2019   KS Unia Kalety   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   8:2  
    J. Jęsiek, J. Kaczmarek - 1,0 pkt.
15.11.2019   UKS Ikar Mierzęcice   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   10:0  
    Walkower
13.11.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   LKS Grom Złota Dama Poczesna   6:4  
    J. Jęsiek, J. Kaczmarek - 2,5 pkt.; P. Adamus - 1,0 pkt.
04.12.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   7:3  
    R. Abramowicz - 2,5 pkt.; D. Jendrysik - 2,0 pkt.; M. Cesarz - 1,5 pkt.; J. Gulba - 1,0 pkt.
    P. Adamus - 1,5 pkt.; J. Jęsiek - 1,0 pkt.; O. Cesarz - 0,5 pkt.
12.12.2019   KS VIRET CMC Zawiercie II   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   0:10  
    Walkower
11.12.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   UKS Ikar Mierzęcice   8:2  
    P. Adamus - 2,5 pkt.; J. Jęsiek, J. Kaczmarek - 2,0 pkt.; O. Cesarz - 1,5 pkt.

III Liga - mężczyźni

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry 14 23 94:46
2   KS Unia Kalety 13 19 84:46
3   LKS Grom Złota Dama Poczesna 13 18 92:38
4   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry 14 18 77:63
5   MCKS Czeladź 14 17 83:57
6   KU AZS Uniwersytetu Śl. Katowice 14 16 68:72
7   KS VIRET CMC II Zawiercie 14 14 73:67
8   UKS Ikar Mierzęcice 14 8 54:86
9   TRS Millenium Myszków 14 5 39:101
10   GLKS Lot Konopiska 14 0 26:114

Rozgrywek nie dokończono ze względu na pandemię

MKS II SKARBEK Tarnowskie Góry:

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Juliusz Gulba 20 6 20:6 9 4 9:4
2. Dawid Jendrysik 19 5 19:5 8 4 8:4
3. Robert Abramowicz 18 10 18:10 10 4 10:4
4. Miłosz Cesarz 14 10 14:10 8 4 8:4
5. Kamil Czapla 2 0 2:0 1 0 1:0
6. Maciej Chorąży 1 1 1:1 1 0 1:0
7. Oliwier Cesarz 1 1 1:1 1 0 1:0
8. Kamil Mika 0 4 0:4 0 2 0:2
W - wygrane; P - porażki

MKS III SKARBEK Tarnowskie Góry:

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Jakub Jęsiek 20 6 20:6 7 6 7:6
2. Jakub Kaczmarek 19 7 19:7 7 6 7:6
3. Paweł Adamus 18 8 18:8 4 9 4:9
4. Oskar Cesarz 4 12 4:12 5 5 5:5
5. Jakub Skorupa 4 14 4:14 1 6 1:6
W - wygrane; P - porażki


IV Liga - mężczyźni

Runda rewanżowa

06.02.2020   KTS II Lędziny   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   9:1  
    G. Czornik - 1,0 pkt.
12.02.2020   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Energia Siewierz   1:9  
    G. Czornik - 1,0 pkt.
20.02.2020   MKS Siemianowiczanka Siemianowice   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   6:4  
    O. Cesarz - 1,5 pkt.; A. Cesarz, J. Pakuła - 1,0 pkt.; T. Lutostański - 0,5 pkt.
25.02.2020   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   TTS POLONIA IV Bytom   9:1  
    G. Czornik; A. Cesarz, J. Pakuła - 2,5 pkt.; T. Lutostański - 1,5 pkt.
05.03.2020   TTS POLONIA III Bytom   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   5:5  
    A. Cesarz - 2,0 pkt.; G. Czornik - 1,5 pkt.; J. Pakuła - 1,0 pkt.; T. Lutostański - 0,5 pkt.
17.03.2020   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Ikar II Mierzęcice   0:0  
26.03.2020   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:0  
02.04.2020   UKS HURAGAN II Sosnowiec   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:0  
07.04.2020   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   0:0  

I runda

17.09.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   KTS II Lędziny   2:8  
    T. Lutostański - 1,5 pkt.; G. Czornik - 0,5 pkt.
25.09.2019   UKS Energa Siewierz   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   8:2  
    G. Czornik, T. Lutostański - 1,0 pkt.
01.10.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie   4:6  
    A. Cesarz - 2,0 pkt.; G. Czornik - 2,0 pkt.
15.10.2019   TTS Polonia IV Bytom   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   5:5  
    J. Pakuła - 2,0 pkt.; G. Czornik, T. Lutostański, A. Cesarz - 1,0 pkt.
22.10.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   TTS POLONIA III Bytom   4:6  
    Oskar Cesarz - 2,5 pkt.; J. Pakuła - 1,5 pkt.
7.11.2019   UKS Ikar II Mierzęcice   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:10  
    G. Czornik, T. Lutostański, J. Pakuła, A. Cesarz - 2,5 pkt.
12.11.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   2:8  
    A. Cesarz, J. Pakuła - 1,0 pkt.
26.11.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Huragan II Sosnowiec   4:6  
    O. Cesarz - 2,0 pkt., A. Cesarz, J. Pakuła - 1,0 pkt.
04.12.2019   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   1:9  
    G. Czornik - 1,0 pkt.

IV Liga - mężczyźni

M-ce Nazwa klubu Ilość meczy Pkt. Małe pkt.
1   KTS II Lędziny 14 28 111:29
2   UKS Energa Siewierz 14 22 102:38
3   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 14 21 103:37
4   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 14 21 99:41
5   TTS Polonia III Bytom 14 16 81:59
6   MKS Siemianowiczanka 14 12 56:84
7   UKS Huragan II Sosnowiec 14 8 39:101
8   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry 14 6 54:86
9   TTS Polonia IV Bytom 14 6 41:99
10   UKS Ikar II Mierzęcice 14 0 14:126

Rozgrywek nie dokończono ze względu na pandemię

Lp. Imię i nazwisko Gry singlowe Gry deblowe
W P Pkt. W P Pkt.
1. Grzegorz Czornik 12 9 12:9 4 7 4:7
2. Amadeusz Cesarz 12 13 12:13 2 9 2:9
3. Jakub Pakuła 11 17 7:11 3 11 3:11
4. Tomasz Lutostański 6 19 6:19 5 8 5:8
5. Oskar Cesarz 3 3 3:3 2 2 2:2
6. Oliwier Cesarz 2 5 2:5 0 3 0:3
W - wygrane; P - porażki