MKS Skarbek

42-600 Tarnowskie Góry
ul. Wyspiańskiego 3

Sekcja tenisa stołowego

 • Marian Michalski
  tel. 606528297
 • Mariusz Kocik
  tel. 508279801
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sezon 2018/2019

Nasza drużyna kobiet zagra mecze barażowe ze zwycięzcą Grupy Północnej I ligi kobiet KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża o wejście do Ekstraklasy!!!

Pierwszy mecz odbędzie się już 17.05.2019 (piątek) o godzinie 19:30 w Tarnowskich Górach.

MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry : KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 

 -- : --

 Skład Naszej drużyny: N. Szymczyk, J. Tomecka, N. Młynek, K. Franaszczuk, E. Razakowska

 Prosimy o doping dla Naszej drużyny!!!

Miejsce rozgrywania spotkań jest Szkoła Podstawowa nr 3 (sala gimnastyczna dawnego Gimnazjum Sportowego nr 2) w Tarnowskich Górach przy ulicy Wyspiańskiego nr 3.

 Zapraszamy wszystkich sympatyków!!! 


 


 W dniu dzisiejszym (22.03.2019) nasze zawodniczki w półfinale rozgrywek Pucharu Polski w tenisie stołowym kobiet, we Wrocławiu zajęły drugie miejsce, ulegając tylko drużynie z ekstraklasy KU AZS UE Wrocław. Bardzo zacięty mecz stoczyła Klaudia Franaszczuk z najlepszą w Polsce juniorką Katarzyną Węgrzyn, ulegając jej dopiero po pięciosetowym pojedynku. Ostatecznie nasza MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry w tegorocznej edycji tych rozgrywek zajęła miejsce 5÷8. Drużyna grała w składzie: Natalia Szymczyk, Julia Tomecka i Klaudia Franaszczuk.

Gratulujemy!!!


MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY "SKARBEK" TARNOWSKIE GÓRY


SEKCJA PIŁKI RĘCZNEJ

W dniach 10÷11.12.2016r. na tarnogórskiej hali sportowej odbył się XXIV Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Prof. Wł. Babireckiego. Turniej współfinansowany był przez Urząd Miasta Tarnowskie Góry. Rozegrany był w dwóch kategoriach: dziewczęta (klasy V i VI szkół podstawowych) oraz młodziczki (uczennice gimnazjum). W turnieju wzięło udział 8 drużyn (183 uczestniczek). Każda drużyna otrzymała puchar, a każda zawodniczka medal. Nagrodzono również najlepszą zawodniczkę, bramkarkę i króla strzelców w każdej kategorii

Zapraszamy dziewczęta na treningi piłki ręcznej do naszej sekcji!!!


SEKCJA TENISA STOŁOWEGO

Krótko o naszej sekcji...

 • Sekcja tenisa stołowego powstała w 1986r.,
 • Jesteśmy jednym z największych klubów tenisa stołowego na Śląsku,
 • Od kilku lat zajmujemy najwyższe miejsca w klasyfikacji klubowej ŚLZTS,
 • Bierzemy udział w zawodach organizowanych przez PZTS we wszystkich kategoriach wiekowych,
 • Nasi zawodnicy mają możliwość rywalizacji w rozgrywkach drużynowych w ligach: okręgowej, III lidze ŚLZTS i II lidze ŚLZTS,
 • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską,
 • Współpracujemy z Gimnazjum nr 2 - Sportowym, w którym prowadzimy zajęcia w klasach sportowych o profilu tenis stołowy.

 

ZAJĘCIA PROWADZĄ:

Marian Michalski:
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, trener II klasy (studia trenerskie AWF Wrocław), nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 2 - Sportowym.

Mariusz Kocik:
Absolwent AWF Katowice, trener II klasy (studia trenerskie AWF Wrocław), nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 2 - Sportowym.

Zapraszamy dziewczęta i chłopców na treningi tenisa stołowego do naszej sekcji!!!