IV Liga - mężczyźni - II runda

11.03.2021   MKS Siemianowiczanka Siemianowice   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   4:6  
    Oskar Cesarz, J. Skorupa - 2,5 pkt.; J. Pakuła, A. Cesarz - 0,5 pkt.
25.03.2021   KU AZS UJD Częstochowa   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:0  
01.04.2021   GLKS Lot Konopiska   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:0  
06.04.2021   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   0:0  
15.04.2021   TTS Polonia III Bytom   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:0  
20.04.2021   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   TTS Polonia IV Bytom   0:0  
04.05.2021   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Huragan II Sosnowiec   0:0  

IV Liga - mężczyźni - I runda

29.09.2020   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   KU AZS UJD Częstochowa   7:3  
    J. Pakuła - 2,5 pkt.; Oskar Cesarz, J. Skorupa - 2,0 pkt.; A. Cesarz - 0,5 pkt.
15.10.2020   UKS Huragan II Sosnowiec   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   3:7  
    A. Cesarz - 2,5 pkt., Oskar Cesarz - 2,0 pkt. J. Pakuła - 1,5 pkt.; R. Pakuła - 1,0 pkt.
20.10.2020   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   MKS Siemian. Siemianowice Śląskie   7:3  
    Oskar Cesarz, R. Pakuła - 2,5 pkt.; A. Cesarz, J. Pakuła - 1,0 pkt.
29.10.2020   TTS Polonia IV Bytom   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:10  
    J. Skorupa, A. Cesarz, P. Czaputa, Oliwier Cesarz - 2,5 pkt.
03.11.2020   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   TTS Polonia III Bytom   3:7  
    J. Skorupa, Oskar Cesarz - 1,5 pkt.
19.11.2020   UKS Ikar II Mierzęcice   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   1:9  
    J. Skorupa, J. Pakuła, R. Pakuła - 2,5 pkt., Oliwier Cesarz - 1,5 pkt.
24.11.2020   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   GLKS Lot Konopiska   3:7  
    Oskar Cesarz - 2,5 pkt.; J. Skorupa - 0,5 pkt.
10.12.2020   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   6:4  
    Oskar Cesarz - 2,0 pkt.; J. Skorupa, J. Pakuła - 1,0 pkt.

III Liga - mężczyźni - II runda

03.03.2021   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   UKS Ikar Mierzęcice   7:3  
    J. Kaczmarek - 2,5 pkt.; M. Adamczyk, Oskar Cesarz, J. Jęsiek - 1,5 pkt.
10.03.2021   KTS II Lędziny   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   2:8  
    M. Adamczyk, J. Jęsiek - 2,5 pkt.; J. Kaczmarek, M. Cesarz - 1,5 pkt.
17.03.2021   KS Unia Kalety   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  
24.03.2021   KS VIRET CMC Zawiercie II   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  
31.03.2021   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KTS I Lędziny   0:0  
07.04.2021   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   LKS Grom Złota Dama Poczesna   0:0  
14.04.2021   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   UKS Energia Siewierz   0:0  
21.04.2021   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   AZS Uniwersytetu Śl. Katowice   0:0  
28.04.2021   MCKS Czeladź   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  

III Liga - mężczyźni - I runda

30.09.2020   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KS VIRET CMC Zawiercie II   7:3  
    J. Kaczmarek - 2,5 pkt.; M. Adamczyk, M. Cesarz - 1,5 pkt.; P. Adamus - 1,0 pkt.; J. Jęsiek - 0,5 pkt.
14.10.2020   AZS Uniwersytetu Śl. Katowice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   6:4  
    M. Adamczyk - 1,0 pkt., J. Jęsiek, M. Cesarz - 1,0 pkt.
21.10.2020   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KTS II Lędziny   5:5  
    J. Jęsiek - 2,5 pkt.; J. Kaczmarek - 1,5 pkt.; M. Cesarz - 1,0 pkt.
28.10.2020   KTS I Lędziny   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   4:6  
    J. Jęsiek - 2,5 pkt.; J. Kaczmarek - 1,5 pkt.; M. Cesarz, Oskar Cesarz - 1,0 pkt.
04.11.2020   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   MCKS Czeladź   7:3  
    J. Jęsiek, M. Adamczyk - 2,5 pkt.; J. Kaczmarek, M. Cesarz - 1,0 pkt.
18.11.2020   UKS Energia Siewierz   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   3:7  
    M. Adamczyk - 2,5 pkt.; P. Adamus, J. Kaczmarek, M. Cesarz - 1,5 pkt.
25.11.2020   LKS Grom Złota Dama Poczesna   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:10  
    J. Jęsiek, M. Adamczyk, J. Kaczmarek, P. Adamus - 2,5 pkt.
02.12.2020   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KS Unia Kalety   7:3  
    J. Jęsiek, M. Adamczyk - 2,5 pkt., J. Kaczmarek - 2,0 pkt.
09.12.2020   UKS Ikar Mierzęcice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   1:9  
    J. Jęsiek, J. Kaczmarek, P. Adamus - 2,5 pkt.; M. Adamczyk - 1,5 pkt.

II Liga - kobiety - II Runda

05.03.2021   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   UKTS Sokół Orzesze   9:1  
    E. Razakowska, A. Wiącek - 2,5 pkt.; K. Rakowska, M. Kluszewska - 2,0 pkt.
Przełożony   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   UKS Huragan Sosnowiec   0:0  
12.03.2021   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   UKS Energia Siewierz   10:0  
    K. Rakowska, M. Kluszewska, N. Młynek, A. Wiącek - 2,5 pkt.
12.03.2021   UKTS Sokół II Orzesze   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   0:0  
19.03.2021   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   0:0  
26.03.2021   ULKS Ruch Pniów   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   0:0  
26.03.2021   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   JKTS II Jastrzębie Zdrój   0:0  
09.04.2021   LZS Victoria Chrościce   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   0:0  
09.04.2021   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   UKTS Sokół Orzesze   0:0  
16.04.2021   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   UKS Huragan Sosnowiec   0:0  
16.04.2021   UKS Energia Siewierz   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   0:0  
23.04.2021   UKTS Sokół II Orzesze   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   0:0  
23.04.2021   KU AZS UJD II Częstochowa   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   0:0  
30.04.2021   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   KU AZS UJD II Częstochowa   0:0  
30.04.2021   ULKS Ruch Pniów   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   0:0  
07.05.2021   JKTS II Jastrzębie Zdrój   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   0:0  
07.05.2021   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   LZS Victoria Chrościce   0:0  

II Liga - kobiety - I Runda

30.10.2020   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   9:1  
    K. Falarz, E. Razakowska, K. Rakowska - 2,5 pkt.; D. Bylica - 1,5 pkt.
    A. Gołębiowska - 1,0 pkt.
16.10.2020   UKS Energia Siewierz   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   1:9  
    K. Falarz, M. Kluszewska, K. Rakowska - 2,5 pkt.; E. Razakowska - 1,5 pkt.
16.10.2020   UKS Huragan Sosnowiec   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   6:4  
    M. Rakowska, A. Gołębiowska - 2,0 pkt.
21.10.2020   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   UKTS Sokół II Orzesze   7:3  
    K. Falarz - 2,5 pkt.; M. Kluszewska, A. Wiącek, D. Bylica - 1.5 pkt.
21.10.2020   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   UKS Energia Siewierz   4:6  
    A. Gołębiowska - 2,5 pkt.; M. Gulba - 1,5 pkt.
30.10.2020   KU AZS UJD II Częstochowa   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   0:10  
    E. Razakowska, K. Rakowska, M. Kluszewska, A. Wiącek - 2,5 pkt.
30.10.2020   LZS Victoria Chrościce   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   4:6  
    M. Rakowska, K. Mazur - 2,5 pkt.; A. Gołębiowska - 1,0 pkt.
04.11.2020   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   ULKS Ruch Pniów   9:1  
    K. Rakowska, M. Kluszewska - 2,5 pkt., E. Razakowska, A. Wiącek - 2,0 pkt.
04.11.2020   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   UKTS Sokół II Orzesze   3:7  
    M. Rakowska - 2,0 pkt.; A. Gołębiowska - 1,0 pkt.
13.11.2020   UKS Huragan Sosnowiec   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   1:9  
    N. Młynek, M. Kluszewska, K. Rakowska - 2,5 pkt.; E. Razakowska - 1,5 pkt.
13.11.2020   UKTS Sokół Orzesze   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   5:5  
    M. Rakowska - 2,5 pkt.; K. Mazur - 1,5 pkt.; A. Gołębiowska - 1,0 pkt.
25.11.2020   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   LZS Victoria Chrościce   8:2  
    E. Razakowska, A. Wiącek - 2,5 pkt.; K. Rakowska - 2,0 pkt.; M. Kluszewska - 1,0 pkt.
25.11.2020   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   KU AZS UJD II Częstochowa   7:3  
    A. Gołębiowska, M. Gulba - 2,5 pkt.; M. Rakowska - 1,5 pkt.; K. Mazur - 0,5 pkt.
04.12.2020   UKTS Sokół Orzesze   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   1:9  
    E. Razakowska, K. Rakowska, A. Wiącek - 2,5 pkt.; M. Kluszewska - 1,5 pkt.
04.12.2020   JKTS II Jastrzębie Zdrój   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   10:0  
16.12.2020   MKS PŁOTBUD SKARBEK II T. G.   JKTS II Jastrzębie Zdrój   3:7  
    M. Kluszewska - 1,5 pkt.; E. Razakowska - 1,0 pkt., K. Rakowska - 0,5 pkt.
16.12.2020   MKS PŁOTBUD SKARBEK III T. G.   ULKS Ruch Pniów   5:5  
    A. Gołębiowska - 2,5 pkt.; M. Gulba - 1,5 pkt., K. Mazur - 1,0 pkt.

II Liga - mężczyźni - Grupa I - II Runda

26.02.2021   KTS III Gliwice   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   8:2  
    M. Łysakowski - 1,5 pkt.; K. Czapla - 0,5 pkt.
05.03.2021   MKS Czechowice-Dziedzice   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   10:0  
12.03.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   MUKS Jedynka Pszów   3:7  
    R. Abramowicz - 1,5 pkt.; M. Łysakowski - 1,0 pkt.; K. Czapla - 0,5 pkt.
19.03.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   LZS Odra Kąty Opolskie   0:0  
09.04.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   LUKS Węgierska Górka   0:0  
16.04.2021   KS Mysław   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   0:0  
23.04.2021   KS Orthomedyk Spin Częstochowa   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   0:0  
30.04.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   Viret Zawiercie   0:0  
07.05.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KS Naprzód Borucin   0:0  
14.05.2021   Lew Głubczyce   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   0:0  

II Liga - mężczyźni - Grupa II - II Runda

26.02.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   LKS Gwiazda Seger Skrzyszów   5:5  
    M. Bartusik - 2,5 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt.; P. Piech - 1,0 pkt.
05.03.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   AKS Mikołów   6:4  
    M. Bartusik - 2,5 pkt.; P. Piech - 2,0 pkt.; Sz. Skop - 1,0 pkt.; D. Idaczyk - 0,5 pkt.
12.03.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   KTS II Gliwice   8:2  
    M. Bartusik, Sz. Skop - 2,5 pkt.; P. Piech, D. Idaczyk - 1,5 pkt.
19.03.2021   LZS Chespa Żywocice   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   0:0  
26.03.2021   LKS Pogórze   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   0:0  
16.04.2021   UKTS Sokół Orzesze   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   0:0  
23.04.2021   LITS Meble Anders Żywiec   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   0:0  
30.04.2021   LZS BLYSS Kujakowice   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   0:0  
07.05.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   0:0  
14.05.2021   MKS PŁOTBUD Skarbek I Tarnowskie Góry   UKS Huragan Sosnowiec   0:0  

II Liga - mężczyźni - Grupa I - I Runda

18.09.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KTS Lew Głubczyce   4:6  
    R. Abramowicz - 2,0 pkt.; M. Łysakowski, K. Czapla - 1,0 pkt.
25.09.2020   LZS Odra Kąty Opolskie   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   4:6  
    M. Łysakowski - 2,5 pkt.; R. Abramowicz, K. Czapla - 1,5 pkt.; D. Jendrysik - 0,5 pkt.
02.10.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KTS III Gliwice   3:7  
    M. Łysakowski, K. Czapla, R. Abramowicz - 1,0 pkt.
16.10.2020   LUKS Węgierska Górka   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   6:4  
    R. Abramowicz - 2,0 pkt.; M. Łysakowski, K. Czapla - 1,0 pkt.
23.10.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KS Orthomedyk Spin Częstochowa   4:6  
    M. Łysakowski - 2,0 pkt.; P. Adamus - 1,5 pkt.; D. Jędrysik - 0,5 pkt.
30.10.2020   MUKS Jedynka Pszów   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   9:1  
    D. Jędrysik - 1,0 pkt.
06.11.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KS Mysław   2:8  
    M. Łysakowski, D. Jędrysik - 1,0 pkt.
13.11.2020   KS Naprzód Borucin   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   7:3  
    M. Łysakowski, R. Abramowicz, D. Jędrysik - 1,0 pkt.
27.11.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   MKS Czechowice-Dziedzice   1:9  
    M. Łysakowski - 1,0 pkt.
18.12.2020   Viret Zawiercie   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   8:2  
    M. Łysakowski, K. Czapla - 1,0 pkt.

II Liga - mężczyźni - Grupa II - I Runda

18.09.2020   AKS Mikołów   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   4:6  
    Sz. Skop, P. Piech - 2,5 pkt.; M. Bartusik - 1,0 pkt.
25.09.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   LITS Meble Anders Żywiec   4:6  
    P. Piech, M. Bartusik - 2,0 pkt.
02.10.2020   KTS II Gliwice   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   6:4  
    M. Bartusik - 2,0 pkt.; Sz. Skop, P. Piech - 1,0 pkt.
16.10.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   LZS BLYSS Kujakowice   4:6  
    M. Bartusik - 1,5 pkt.; Sz. Skop, M. Adamczyk - 1,0 pkt.; D. Idaczyk - 0,5 pkt.
23.10.2020   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   1:9  
    Sz. Skop, D. Idaczyk, M. Bartusik - 2,5 pkt.; M. Matejczyk - 1,5 pkt.
30.10.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   LKS Pogórze   6:4  
    M. Bartusik - 2,5 pkt.; P. Piech - 2,0 pkt.; Sz. Skop - 1,0 pkt.; D. Idaczyk - 0,5 pkt.
06.11.2020   LKS Gwiazda Seger Skrzyszów   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   1:9  
    Sz. Skop, M. Bartusik, P. Piech - 2,5 pkt.; D. Idaczyk - 1,0 pkt.
13.11.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   LZS Chespa Żywocice   6:4  
    Sz. Skop - 2,0 pkt., P. Piech, D. Idaczyk - 1,5 pkt.; J. Jęsiek - 1,0 pkt.
04.12.2020   UKS Huragan Sosnowiec   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   2:8  
    Sz. Skop, P. Piech - 2,5 pkt.; M. Bartusik - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 0,5 pkt.
18.12.2020   MKS PŁOTBUD Skarbek Tarnowskie Góry   UKTS Sokół Orzesze   6:4  
    Sz. Skop, M. Bartusik, P. Piech - 2,0 pkt.

I Liga - kobiety

Runda rewanżowa

06.02.2021   KS GORCE Nowy Targ   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   3:7  
    K. Franaszczuk, K. Falarz - 2,5 pkt.; N. Szymczyk - 1,5 pkt.; J. Tomecka - 0,5 pkt.
13.02.2021   MKS LEWART AGS Lubartów   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   0:10  
    K. Franaszczuk, J. Tomecka, N. Szymczyk, K. Rakowska - 2,5 pkt.
Przełożony   UCZELNIA PAŃSTWOWA Zamość   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   0:0  
13.03.2021   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KU AZS UE Wrocław II   6:4  
    J. Tomecka, N. Szymczyk, K. Rakowska - 2,0 pkt.
10.04.2021   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów   7:3  
    N. Szymczyk, K. Falarz - 2,5 pkt.; J. Tomecka - 1,5 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
24.04.2021   KTS Gliwice   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   3:7  
    N. Szymczyk - 2,5 pkt., J. Tomecka, K. Franaszczuk, K. Falarz - 1,5 pk.
08.05.2021   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KS BRONOWIANKA II Kraków   6:4  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; N. Szymczyk - 1,5 pkt., K. Falarz - 1,0 pkt.; K. Franaszczuk, E. Razakowska - 0,5 pkt.
15.05.2021   KS BRONOWIANKA Kraków   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   0:0  
22.05.2021   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   RKS CUKROWNIK S.INSTAL Chybie   0:0  

I Runda

12.09.2020   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   MKS LEWART AGS Lubartów   10:0  
    K. Franaszczuk, J. Tomecka, N. Szymczyk, E. Razakowska - 2,5 pkt.
19.09.2020   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KS GORCE Nowy Targ   5:5  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; N. Szymczyk, N. Młynek - 0,5 pkt.
03.10.2020   KS BRONOWIANKA Kraków II   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   3:7  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; N. Szymczyk - 2,0 pkt.; K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; M. Kluszewska - 1,0 pkt.
24.10.2020   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KTS Gliwice   8:2  
    K. Franaszczuk, J. Tomecka - 2,5 pkt.; N. Szymczyk - 2,0 pkt.; K. Rakowska - 1,0 pkt.
31.10.2020   KU AZS UE Wrocław II   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   2:8  
    K. Franaszczuk, N. Szymczyk, K. Falarz - 2,5 pkt.; J. Tomecka - 0,5 pkt.
07.11.2020   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   UCZELNIA PAŃSTWOWA Zamość   2:8  
    K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; J. Tomecka - 0,5 pkt.
14.11.2020   KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   5:5  
    K. Franaszczuk, J. Tomecka - 1,5 pkt.; N. Szymczyk, K. Falarz - 1,0 pkt.
05.12.2020   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   KS BRONOWIANKA Kraków I   6:4  
    K. Franaszczuk, K. Falarz - 2,0 pkt.; J. Tomecka, N. Szymczyk - 1,0 pkt.
19.12.2020   RKS CUKROWNIK S. INSTAL Chybie   MKS LUCRUM SKARBEK T.G.   4:6  
    K. Falarz - 2,0 pkt.; K. Franaszczuk, J. Tomecka - 1,5 pkt., N. Szymczyk - 1,0 pkt.