Liga okręgowa (IV Liga) - mężczyźni - I runda

02.10.2018   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   KS Viret CMC II Zawiercie   3:7  
    M. Cesarz, J. Skorupa, O. Cesarz - 1,0pkt.
11.10.2018   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   7:3  
    M. Cesarz - 2,0pkt.; J. Skorupa - 1,0pkt.
16.10.2018   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Tęcza II Zendek   7:3  
    M. Cesarz, G. Czornik - 2,5pkt.; O. Cesarz - 1,5pkt.; J. Skorupa - 0,5pkt.
25.10.2018   UKS Ikar II Mierzęcice   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   4:6  
    M. Cesarz - 2,5pkt.; O. Cesarz, J. Skorupa - 1,5pkt.; A. Cesarz - 0,5pkt.
15.11.2018   PKS Waluś Konopiska   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   5:5  
    M. Cesarz - 2,5pkt.; O. Cesarz - 2,0pkt.; A. Cesarz - 0,5pkt.
22.11.2018   MCKS Czeladź   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   10:0  
27.11.2018   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Tęcza Zendek   2:8  
    M. Cesarz - 2,0pkt.
13.12.2018   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   1:9  
    M. Cesarz, G. Czornik, O. Cesarz - 2,5pkt.; J. Skorupa - 1,5 pkt.
18.12.2018   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   KTS II Lędziny   7:3  
    M. Cesarz - 2,5 pkt.; G. Czornik, O. Cesarz, J. Skorupa - 1,5 pkt.
22.01.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   PKS Waluś Konopiska   7:3  
    G. Gregarek, M. Cesarz - 2,5 pkt.; O. Cesarz - 2,0 pkt.
29.01.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza   6:4  
    J. Skorupa, M. Cesarz - 2,5 pkt.; G. Czornik, O. Cesarz - 0,5 pkt.
07.02.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   UKS Ikar II Mierzęcice   6:4  
    G. Gregarek - 2,0 pkt.; G. Czornik - 1,5 pkt.; J. Skorupa, O. Cesarz - 1,0 pkt.; T. Lutostański - 0,5 pkt.
07.03.2019   LKS Tęcza II Zendek   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:0  
14.03.2019   KTS II Lędziny   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:0  
19.03.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   MCKS Czeladź   0:0  
28.03.2019   KS VIRET CMC Zawiercie II   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:0  
11.04.2019   LKS Tęcza Zendek   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   0:0  
23.03.2019   MKS SKARBEK IV Tarnowskie Góry   LKS Zgoda Byczyna Jaworzno   0:0  

III Liga - mężczyźni - II runda

06.03.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KS Mawa Spin Częstochowa   0:0  
06.03.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   UKS Feniks Pyskowice   0:0  
13.03.2019   KTS II Gliwice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  
13.03.2019   TRS Millenium Myszków   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   0:0  
23.03.2019   LKS Strażak Mikołów   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  
23.03.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   LKS Wilki Wilcza   0:0  
27.03.2019   Liswarta Lisów   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  
27.03.2019   KU AZS UŚ Katowice   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   0:0  
03.04.2019   KŚ AZS Politechnika Śląska   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  
03.04.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KS Unia Kalety   0:0  
10.04.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   UKS QUO Vadis Makoszowy Zabrze   0:0  
10.04.2019   ATS Ligota Łabędzka   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   0:0  
24.04.2019   UKS Ikar Mierzęcice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   0:0  
24.04.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   LKS Grom Złota Dama Poczesna   0:0  

III Liga - mężczyźni - I runda

19.09.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   7:3  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 2,5 pkt.; J. Jęsiek - 1,5 pkt.; D. Jendrysik - 0,5 pkt.
    D. Idaczyk, J. Gulba, M. Adamczyk - 1,0 pkt.
26.09.2018   UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   4:6  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 2,0 pkt.; R. Bejman - 1,5 pkt.; D. Jendrysik - 0,5 pkt.
26.09.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   LISWARTA Lisów   5:5  
    D. Idaczyk - 2,5 pkt.; P. Adamus - 1,0 pkt.; K. Czapla, J. Gulba, J. Kaczmarek - 0,5 pkt.
03.10.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KU AZS UŚ Katowice   8:2  
    D. Jendrysik, M. Matejczyk, J. Jęsiek - 2,5 pkt., R. Abramowicz - 0,5 pkt.
03.10.2018   ATS LIGOTA Łabędzka   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   5:5  
    D. Idaczyk - 2,5 pkt.; K. Czapla, J. Kaczmarek - 1,0 pkt.; P. Adamus - 0,5 pkt.
10.10.2018   KS UNIA Kalety   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   4:6  
    M. Matejczyk - 2,5 pkt.; J. Jęsiek - 2,0 pkt.; D. Jendrysik - 1,0 pkt; R. Abramowicz - 0,5 pkt.
10.10.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   LKS WILKI Wilcza   6:4  
    D. Idaczyk, K. Czapla, J. Gulba, J. Kaczmarek - 1,5 pkt.
24.10.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   UKS IKAR Mierzęcice   3:7  
    R. Abramowicz - 2,5 pkt.; M. Matejczyk - 0,5 pkt.
24.10.2018   TRS MILLENIUM Myszków   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   5:5  
    J. Kaczmarek - 2,0 pkt.; D. Idaczyk, J. Gulba - 1,5 pkt.
07.11.2018   UKS FENIKS Pyskowice   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   5:5  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 2,0 pkt.; R. Bejman - 1,0 pkt.
07.11.2018   UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   5:5  
    K. Czapla, J. Gulba - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,0 pkt.
14.11.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KTS II Gliwice   1:9  
    M. Matejczyk - 1,0 pkt.
14.11.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KU AZS UŚ Katowice   7:3  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; P. Adamus - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt.; K. Czapla - 1,0 pkt.
21.11.2018   LKS GROM ZŁOTA DAMA Poczesna   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   5:5  
    R. Abramowicz - 2,5 pkt.; D. Jędrysik, J. Jęsiek - 1,0 pkt.; M. Cesarz - 0,5 pkt.
21.11.2018   KS UNIA Kalety   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   3:7  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; K. Czapla - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt.; J. Kaczmarek - 1,0 pkt.
05.12.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   KS AZS POLITECHNIKA Gliwice   4:6  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 1,5 pkt.; J. Jęsiek - 1,0 pkt.
05.12.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   UKS IKAR Mierzęcice   6:4  
    D. Idaczyk, J. Gulba - 2,5 pkt.; P. Adamus - 1,0 pkt.
12.12.2018   KS MAWA SPIN Częstochowa   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   6:4  
    R. Abramowicz, M. Matejczyk - 1,5 pkt.; J. Jęsiek - 1,0 pkt.
12.12.2018   UKS FENIKS Pyskowice   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   7:3  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; P. Adamus - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt., K. Czapla - 1,0 pkt.
19.12.2018   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   LKS STRAŻAK Mikołów   4:6  
    M. Matejczyk - 2,0 pkt.; R. Abramowicz, R. Bejman - 1,0 pkt.
19.12.2018   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KTS II Gliwice   3:7  
    D. Idaczyk, P. Adamus, J. Gulba - 1,0 pkt.
16.01.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   TRS MILLENIUM Myszków   10:0  
    R. Abramowicz, D. Jendrysik, M. Matejczyk, R. Bejman - 2,5 pkt.
16.01.2019   LKS GROM ZŁOTA DAMA Poczesna   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   3:7  
    D. Idaczyk, K. Czapla - 2,5 pkt.; J. Gulba - 1,5 pkt., J. Kaczmarek - 0,5 pkt.
23.01.2019   LISWARTA Lisów   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   6:4  
    M. Matejczyk - 2,5 pkt.; R. Abramowicz - 1,5 pkt.
23.01.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   KS AZS POLITECHNIKA Gliwice   4:6  
    J. Gulba - 2,5 pkt.; K. Czapla - 1,0 pkt.; D. Idaczyk - 0,5 pkt.
30.01.2019   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   ATS LIGOTA Łabędzka   3:7  
    R. Abramowicz - 2,0 pkt.; D. Jendrysik - 1,0 pkt.
30.01.2019   KS MAWA SPIN Częstochowa   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   6:4  
    D. Idaczyk, K. Czapla, P. Adamus, M. Adamczyk - 1,0 pkt.
06.02.2019   LKS WILKI Wilcza   MKS SKARBEK II Tarnowskie Góry   4:6  
    M. Matejczyk - 2,5 pkt.; M. Cesarz - 2,0 pkt.; R. Abramowicz - 1,5 pkt.
06.02.2019   MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry   LKS STRAŻAK Mikołów   5:5  
    D. Idaczyk, M. Adamczyk - 2,0pkt.; J. Gulba - 1,0 pkt.

II Liga - kobiety - I runda

19.10.2018   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   JKTS Jastrzębie Zdrój   1:9  
    E. Razakowska - 1,0 pkt.
26.10.2018   UKS Huragan Sosnowiec   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   7:3  
    P. Mika, M. Kluszewska, D. Koźluk - 1,0 pkt.
09.11.2018   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   JKTS II Jastrzębie Zdrój   7:3  
    E. Razakowska 2,5 pkt.; P. Mika - 2,0 pkt.; M. Kluszewska - 1,5 pkt., D. Koźluk - 1,0 pkt.
16.11.2018   UKTS Sokół Orzesze   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   6:4  
    M. Kluszewska - 2,0 pkt., P. Mika - 1,5 pkt.; D. Koźluk - 0,5 pkt.
30.11.2018   KU AZS AJD III Częstochowa   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   3:7  
    P. Mika - 2,5 pkt.; E. Razakowska, M. Kluszewska - 2,0 pkt., M. Gulba - 0,5 pkt.
07.12.2018   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KTS Gliwice   3:7  
    E. Razakowska - 2,0 pkt., M. Kluszewska - 1,0 pkt.
11.01.2019   ULKS Ruch Pniów   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   7:3  
    M. Kluszewska, M. Gulba, D. Koźluk - 1,0 pkt.
25.01.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KU AZS AJD II Częstochowa   0:10  
08.02.2019   KTS Gliwice   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   0:0  
15.03.2019   KU AZS UJD II Częstochowa   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   0:0  
22.03.2019   JKTS I Jastrzębie Zdrój   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   0:0  
29.03.2019   JKTS II Jastrzębie Zdrój   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   0:0  
05.04.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   KU AZS AJD III Częstochowa   0:0  
12.04.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   ULKS Sokół Orzesze   0:0  
17.05.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   UKS Huragan Sosnowiec   0:0  
24.05.2019   MKS PŁOTBUD Skarbek II Tarnowskie Góry   ULKS Ruch Pniów   0:0  

II Liga - mężczyźni - II runda

15.03.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   TTS II Bytom   0:0  
22.03.2019   UKTS Sokół Orzesze   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   0:0  
29.03.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   KTS Gliwice   0:0  
05.04.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   TS Kuźnia Martex Rybnik   0:0  
12.04.2019   KS Naprzód Borucin   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   0:0  
19.04.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza   0:0  
10.05.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   LZS BLYSS Kujakowice   0:0  

II Liga - mężczyźni - I runda

07.09.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   LZS Odra Kąty Opolskie   7:3  
    M. Klimczok, Sz. Skop - 2,0 pkt.; M. Bartusik, M. Chorąży - 1,5 pkt.
21.09.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   LITS Meble Anders Żywiec   5:5  
    M. Bartusik - 2,0 pkt.; M. Klimczok, Sz. Skop - 1,5 pkt.
12.10.2018   MUKS Jedynka Pszów   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   3:7  
    M. Bartusik - 2,5 pkt.; D. Idaczyk - 2,0 pkt.; M. Chorąży - 1,5 pkt.; M. Klimczok - 1,0 pkt.
19.10.2018   KTS Gliwice   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   8:2  
    M. Bartusik, M. Chorąży - 1,0 pkt.
26.10.2018   MKS Czechowice Dziedzice   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   2:8  
    Sz. Skop - 2,5 pkt., M. Bartusik, M. Chorąży - 2,0 pkt.; M. Klimczok - 1,5 pkt.
02.11.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   KS Mysław   7:3  
    M. Bartusik- 2,5 pkt., Sz. Skop, M. Klimczok, M. Chorąży - 1,5 pkt.
09.11.2018   AKS Mikołów   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   2:8  
    M. Klimczok, M. Bartusik- 2,5 pkt.; Sz. Skop, M. Chorąży - 1,5 pkt.
16.11.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   UKS Huragan Sosnowiec   9:1  
    M. Klimczok, M. Chorąży, M. Matejczyk- 2,5 pkt.; Sz. Skop - 1,5 pkt.
30.11.2018   LZS BLYSS Kujakowice   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   9:1  
    M. Bartusik - 1,0 pkt.
23.12.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   UKTS Sokół Orzesze   7:3  
    M. Bartusik - 2,5 pkt.; M. Klimczok, Sz. Skop, M. Chorąży - 1,5 pkt.
28.12.2018   TTS II Bytom   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   9:1  
    M. Bartusik - 1,0 pkt.
04.01.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   KS Naprzód Borucin   1:9  
    M. Chorąży - 1,0 pkt.
11.01.2019   UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   8:2  
    M. Bartusik - 1,5 pkt.; M. Chorąży - 0,5 pkt.
25.01.2019   TS Kuźnia Martex Rybnik   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   8:2  
    Sz. Skop - 1,0 pkt.; M. Bartusik, M. Chorąży - 0,5 pkt.
01.02.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK Tarnowskie Góry   Kadra Juniorów   8:2  
    M. Bartusik, M. Chorąży - 2,5 pkt.; Sz. Skop - 2,0 pkt.; M. Klimczok - 1,0 pkt.

I Liga - kobiety - I runda

08.09.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   KU AZS UE II Wrocław   6:4  
    N. Młynek, N. Szymczyk - 2,0pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk - 1,0pkt.
15.09.2018   MKS ROKITA Brzeg Dolny   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   6:4  
    N. Szymczyk - 2,5pkt.; K. Franaszczuk - 1,0pkt.; N. Młynek - 0,5pkt.
22.09.2018   KS BRONOWIANKA II Kraków   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   7:3  
    N. Szymczyk - 2,0pkt.; K. Franaszczuk - 1,0pkt.
13.10.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   RKS CUKROWNIK OKA Chybie   4:6  
    N. Młynek - 2,0pkt.; K. Franaszczuk, N. Szymczyk - 1,0pkt.
27.10.2018   KS SYGNAŁ Lublin   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   2:8  
    N. Szymczyk - 2,5 pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk, N. Młynek - 1,5 pkt.; E. Razakowska 1,0 pkt.
03.11.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   AZS PWSZ Nysa   7:3  
    N. Szymczyk - 2,5 pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; E. Razakowska 1,0 pkt.; N. Młynek - 0,5 pkt.
18.11.2018   ZAGŁĘBIE Lubin   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   5:5  
    E. Razakowska 2,5 pkt.; N. Szymczyk - 1,5 pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
01.12.2018   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   KS GORCE Nowy Targ   5:5  
    N. Szymczyk - 2,5 pkt.; N. Młynek - 1,5 pkt.; J. Tomecka - 1,0 pkt.
22.12.2018   LZS VICTORIA Chruścice   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   4:6  
    N. Szymczyk, N. Młynek - 2,0 pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk - 1,0 pkt.
12.01.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   MKS ROKITA Brzeg Dolny   7:3  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; E. Razakowska - 2,0 pkt.; K. Franaszczuk, N. Szymczyk - 1,5 pkt.
19.01.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   KS SYGNAŁ Meblohurt Lublin   10:0  
    K. Franaszczuk, N. Szymczyk, J. Tomecka, N. Młynek - 2,5 pkt.
02.02.2019   KU AZS UE II Wrocław   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   4:6  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; N. Młynek - 2,0 pkt.; N. Szymczyk - 1,0 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
09.02.2019   RKS CUKROWNIK OKA Chybie   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   5:5  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; N. Szymczyk, N. Młynek - 1,0 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
03.03.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   KS BRONOWIANKA II Kraków   5:5  
    N. Szymczyk, N. Młynek - 1,5 pkt.; K. Franaszczuk, J. Tomecka - 1,0 pkt.
17.02.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   ZAGŁĘBIE Lubin   6:4  
    J. Tomecka - 2,5 pkt.; E. Razakowska - 2,0 pkt.; N. Szymczyk - 1,0 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
23.03.2019   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   LZS VICTORIA Chróścice   0:0  
06.04.2019   KS GORCE Nowy Targ   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   0:0  
11.05.2019   AZS PWSZ Nysa   MKS PŁOTBUD SKARBEK T.G.   0:0