Podsumowanie sezonu 2022/2023

Czas na krótkie podsumowanie:

• Najważniejszym osiągnięciem było na pewno 2 miejsce w Pucharze Polski Kobiet!
  • Na arenie ogólnopolskiej Natalia Wszołek zdobyła Mistrzostwo Polski Żaków, Julia Bartoszek brązowy medal w deblu Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, a żeńska drużyna zdobyła Vice Mistrzostwo Polski Młodzieżówek!
  • Bardzo udany występ w międzynarodowym turnieju „Prague Grand Prix”, gdzie wygraliśmy turniej drużynowy U15! W singlu w kategorii U19 Julia Tkocz zajęła drugie miejsce, a Ola Gołębiowska była trzecia!
  • W IX edycji największego ogólnopolskiego turnieju żaków „Pingla Cup” zwyciężyła Natalia Wszołek!
  • Wygraliśmy Wojewódzki Puchar Polski Kobiet!
  • W Mistrzostwach Województwa Śląskiego w różnych kategoriach wiekowych zdobyliśmy łącznie 28 medali w tym 9 złotych!
  • W rozgrywkach ligowych grały Nasze 4 zespoły. W pierwszej lidze kobiet Skarbek I zajął wysokie 4 miejsce! Skarbek II był 11. W drugiej lidze mężczyzn Skarbek I był 9, a w trzeciej lidze mężczyzn Skarbek II zajął 4 miejsce!
  • Dobre wyniki sprawiły że Nasz klub w współzawodnictwie sportowym w klasyfikacji ogólnej Śląskiego Związku Tenisa Stołowego zajął 2 miejsce, a w klasyfikacji Polskiego Związku Tenisa Stołowego 12 miejsce!

W klasyfikacji klubowej wg ilości licencji zawodniczej byliśmy na 3 miejscu wśród 641 możliwych!