II liga mężczyzn

II liga mężczyzn – Gr. A – 2023/2024

PozycjaDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiWPPPPunkty
1MKS Czechowice-Dziedzice2222001754544
2LITS Meble Anders Żywiec2219121774339
3KS Naprzód Borucin2215161427831
4KS Viret CMC Zawiercie2114341228831
5ULKTS Pszczyna211317957527
6MKS Skarbek Tarnowskie Góry221021011810222
7MKS II Czechowice-Dziedzice22921110111920
8KS Mysław Mysłowice2262148813214
9LUKS Węgierska Górka2236137914112
10UKTS Sokół Orzesze2242167514510
11LKS Gwiazda Seger Skrzyszów222416691518
12KTS III Gliwice222020421784

Wyniki – II liga mężczyzn – 2023/2024

DataGospodarzWynikiNa wyjeździe Punkty
MKS Skarbek Tarnowskie GóryLKS Gwiazda Seger Skrzyszów M. Bartusik - 2,5 pkt.; Sz. Skop, B. Cioch - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,0 pkt.; M. Kaszuba - 0,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryMKS II Czechowice-Dziedzice Sz. Skop - 2,5 pkt.; D. Idaczyk - 2,0 pkt.; B. Cioch, M. Bartusik P. Piech - 1,5 pkt.;
KS Mysław MysłowiceMKS Skarbek Tarnowskie Góry Sz. Skop, B. Cioch - 1,5 pkt.; P. Piech - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKS Naprzód Borucin D. Idaczyk - 2,0 pkt.; M. Bartusik 1,5 pkt.; B. Cioch - 1,0 pkt.; M. Kaszuba - 0,5 pkt.
KS Viret CMC ZawiercieMKS Skarbek Tarnowskie Góry B. Cioch - 2,0 pkt.; D. Idaczyk, M. Bartusik - 1,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryLITS Meble Anders Żywiec M. Bartusik, D. Idaczyk - 1,0 pkt.
MKS Czechowice-DziedziceMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Bartusik - 2,0 pkt.; Sz. Skop, B. Cioch - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKTS III Gliwice B. Cioch, M Bartusik - 2,5 pkt.; Sz. Skop - 2,0 pkt.; D. Idaczyk, D. Jendrysik - 1,5 pkt.
LUKS Węgierska GórkaMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Kaszuba, M. Bartusik - 2,5 pkt.; B. Cioch, D. Idaczyk - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryULKTS Pszczyna M. Bartusik - 2,5 pkt.; B. Cioch, D. Idaczyk - 1,5 pkt.; Sz. Skop - 1,0 pkt.; D. Jendrysik - 1,5 pkt.
UKTS Sokół OrzeszeMKS Skarbek Tarnowskie Góry D. Idaczyk, D. Jendrysik - 1,5 pkt.; B. Cioch, M. Bartusik - 0,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKS Mysław Mysłowice B. Cioch, D. Idaczyk - 2,5 pkt.; M. Bartusik - 1,0 pkt.
MKS II Czechowice-DziedziceMKS Skarbek Tarnowskie Góry Sz. Skop - 1,0 pkt.
ULKTS PszczynaMKS Skarbek Tarnowskie Góry Sz. Skop - 2,5 pk.t; B. Cioch - 1,0 pkt.; M. Bartusik - 0,5 pkt.
KTS III GliwiceMKS Skarbek Tarnowskie Góry B. Cioch, M. Bartusik, Sz. Skop, D. Idaczyk - 2,5 pkt.
KS Naprzód BorucinMKS Skarbek Tarnowskie Góry Sz. Skop - 1,5 pkt.; M. Bartusik, D. Jendrysik - 1,0 pkt.; B. Cioch - 0,5 pkt.
LITS Meble Anders ŻywiecMKS Skarbek Tarnowskie Góry -----
MKS Skarbek Tarnowskie GóryMKS Czechowice-Dziedzice B. Cioch, M. Bartusik - 1,5 pkt.; Sz. Skop, D. Idaczyk - 0,5 pkt.
LKS Gwiazda Seger SkrzyszówMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Bartusik - 2,5 pkt.; Sz. Skop - 2,0 pkt.; D. Jendrysik - 1,5 pkt.; B. Cioch - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryUKTS Sokół Orzesze B. Cioch - 2,5 pkt.; M. Bartusik, D. Idaczyk - 1,5 pkt.; D. Jendrysik - 0,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryLUKS Węgierska Górka B. Cioch - 2,5 pkt.; Sz. Skop - 2,0 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt.; M Bartusik - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKS Viret CMC Zawiercie D. Idaczyk - 2,0 pkt.; Sz. Skop - 1,0 pkt.; M. Bartusik, M Kaszuba - 0,5 pkt.

MKS Skarbek Tarnowskie Góry

Pozycja Zawodnik Single Wygrane Porażki Punkty Deble Bilans
1 Błażej Cioch 41 23 19 69:57 21 11:10
2 Marek Bartusik 41 23 18 56:50 22 14:8
3 Szymon Skop 32 20 12 50:30 12 6:6
4 Dominik Idaczyk 34 19 15 38:30 15 9:6
5 Dawid Jendrysik 14 4 10 8:22 10 5:5
6 Mateusz Kaszuba 5 2 3 6:8 3 3:0
7 Paweł Piech 3 2 1 4:2 2 1:1
8 Rafał Idaczyk 1 0 3 0:6 1 0:1
9 Jakub Jęsiek 2 0 2 0:4 1 0:1