III liga mężczyzn

III liga mężczyzn 2026/2027

PozycjaDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiWPPPPunkty
1UKS Feniks Pyskowice33002646
2LKS Strażak Mikołów33002646
3UKS Huragan Sosnowiec33002376
4KU AZS UJD Częstochowa321019115
5UKS Wolej Solver Ruda Śląska321018125
6KTS IV Gliwice320119114
7MKS Skarbek III Tarnowskie Góry320119114
8TTS Polonia II Bytom330116144
9KS Mysław II Mysłowice311116163
10AKS Mikołów311113173
11MUKSTS Czerwionka-Leszczyny301213171
12UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza30129211
13LKS Ciężkowianka Jaworzno30037230
14MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śl.30037230
15KS Unia Kalety30036240
16GLKS LOT Konopiska30033270

Wyniki – III liga mężczyzn – 2026/2027

DataGospodarzWynikiNa wyjeździe Punkty
KU AZS UJD CzęstochowaMKS Skarbek III Tarnowskie Góry D. Knevels - 2,0 pkt., J. Kaczmarek, P. Męcik - 1,0 pkt.
MKS Skarbek III Tarnowskie GóryTTS Polonia II Bytom T. Kocik - 2,5 pkt., D. Knevels, R. Idaczyk, G. Czornik - 1,5 pkt.
LKS Ciężkowianka JaworznoMKS Skarbek III Tarnowskie Góry T. Kocik, J. Kaczmarek - 2,5 pkt., R. Idaczyk - 2,0 pkt., G. Czornik - 1,0 pkt.
MUKSTS Czerwionka-LeszczynyMKS Skarbek III Tarnowskie Góry -
MKS Skarbek III Tarnowskie GóryUKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -
KS Unia KaletyMKS Skarbek III Tarnowskie Góry -
MKS Skarbek III Tarnowskie GóryGLKS LOT Konopiska -
KS Mysław II MysłowiceMKS Skarbek III Tarnowskie Góry -
MKS Skarbek III Tarnowskie GóryKTS IV Gliwice -
UKS Huragan SosnowiecMKS Skarbek III Tarnowskie Góry -
MKS Skarbek III Tarnowskie GóryMKS Siemianowiczanka Siemianowice Śl. -
AKS MikołówMKS Skarbek III Tarnowskie Góry -
MKS Skarbek III Tarnowskie GóryUKS Feniks Pyskowice -
LKS Strażak MikołówMKS Skarbek III Tarnowskie Góry -
MKS Skarbek III Tarnowskie GóryUKS Wolej Solver Ruda Śląska -

MKS Skarbek III Tarnowskie Góry

Pozycja Zawodnik Single Wygrane Porażki Procent Deble Bilans
1 Tomasz Kocik 4 4 0 100% 2 2:0
2 Rafał Idaczyk 4 3 1 75% 2 1:1
  Jakub Kaczmarek 4 3 1 75% 2 1:1
  Daniel Knevels 4 3 1 75% 2 1:1
5 Grzegorz Czornik 4 2 2 50% 2 1:1
6 Patryk Męcik 2 1 1 50% 1 0:1
7 Kamil Mika 2 0 2 0% 1 0:1