II liga kobiet

II liga kobiet – 2023/2024

PozycjaDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiWPPPPunkty
1MKS Czechowice-Dziedzice1615101431731
2JKTS II Jastrzębie Zdrój1614111303029
3RKS Cukrownik I Chybie161015916919
4KU AZS UJD II Częstochowa16727808016
5KTS II Gliwice16718758515
6UKS Energia Siewierz16529659512
7MKS Skarbek II Tarnowskie Góry1642106010010
8JKTS III Jastrzębie Zdrój163112421187
9RKS Cukrownik II Chybie161114341263

Wyniki – II liga kobiet – 2023/2024

DataGospodarzWynikiNa wyjeździe Punkty
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryKU AZS UJD II Częstochowa E. Filiczak, J. Tkocz - 2,5 pkt.
JKTS II Jastrzębie ZdrójMKS Skarbek II Tarnowskie Góry A. Gołębiowska, E. Filiczak, N. Wszołek - 2,5 pkt.; J. Tkocz - 0,5 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryRKS Cukrownik II Chybie J. Tkocz - 2,0 pkt.; M. Kocik - 1,5 pkt.; N. Wszołek 0,5 pkt.
UKS Energia SiewierzMKS Skarbek II Tarnowskie Góry E. Filiczak, J. Tkocz - 2,5 pkt.; N. Wszołek 2,0 pkt.; M. Kocik - 1,0 pkt.
MKS Czechowice-DziedziceMKS Skarbek II Tarnowskie Góry E. Filiczak - 1,0 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryKTS II Gliwice J. Tkocz - 2,0 pkt.; A. Gołębiowska, N. Wszołek - 1,0 pkt.
RKS Cukrownik I ChybieMKS Skarbek II Tarnowskie Góry A. Gołębiowska, J. Tkocz - 2,5 pkt.; M. Kocik - 1,0 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryJKTS II Jastrzębie Zdrój J. Tkocz - 1,5 pkt.; A. Gołębiowska - 0,5 pkt.
KU AZS UJD II CzęstochowaMKS Skarbek II Tarnowskie Góry Natalia Wszołek - 1,0 pkt.
KTS II GliwiceMKS Skarbek II Tarnowskie Góry M. Kocik - 2,5 pkt.; J. Tkocz - 1,5 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryMKS Czechowice-Dziedzice -----
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryRKS Cukrownik I Chybie J. Tkocz, M. Kocik - 1,0 pkt.
JKTS II Jastrzębie ZdrójMKS Skarbek II Tarnowskie Góry -----
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryJKTS III Jastrzębie Zdrój M. Rak - 2,0 pkt.; N. Wszołek - 1,0 pkt.
RKS Cukrownik II ChybieMKS Skarbek II Tarnowskie Góry J. Tkocz, M. Kocik - 2,5 pkt.; N. Wszołek - 2,0 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryUKS Energia Siewierz J. Tkocz, M. Kocik - 2,5 pkt.

MKS Skarbek II Tarnowskie Góry

Pozycja Zawodniczka Single Wygrane Porażki Punkty Deble Bilans
1 Julia Tkocz 30 17 13 51:39 15 8:7
2 Natalia Wszołek 24 9 15 22:38 12 2:10
3 Magdalena Kocik 22 10 14 21:31 11 4:7
4 Ewa Filiczak 8 7 1 19:3 4 3:1
5 Aleksandra Gołębiowska 8 5 3 15:9 5 3:2
6 Magdalena Rak 9 2 9 4:18 4 0:4
7 Zuzanna Kocik 16 0 16 0:36 9 0:9
8 Michalina Surowy 4 0 4 0:6 2 0:2
9 Zofia Pawełek 2 0 2 0:4 1 0:1
10 Adrianna Zając 1 0 1 0:2 0 0:0