I liga kobiet

I liga kobiet – grupa południowa – 2026/2027

PozycjaDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiWPPPPunkty
1PGE Fibrain AZS Politechnika Rzeszów II6600411912
2KU AZS Politechnika Lublin6501431710
3KS Bronowianka Kraków II540135158
4KSTS Karpaty Krosno632231297
5Uniwersytet Ekonomiczny AZS Wrocław II530232186
6Advatech ZKS Zielona Góra410319212
7MKS Czechowice-Dziedzice310214162
8Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry510416342
9MKS Lewart AGS Lubartów601511491
10MKS Wolavia Wołów40048320

Wyniki – I liga kobiet – 2026/2027

DataGospodarzWynikiNa wyjeździe Punkty
PGE Fibrain AZS Politechnika Rzeszów IIPłotbud Skarbek Tarnowskie Góry K. Franaszczuk, N. Wszołek, A. Gołębiowska - 1,0 pkt.
KSTS Karpaty KrosnoPłotbud Skarbek Tarnowskie Góry K. Franaszczuk, N. Wszołek - 1,0 pkt.
Płotbud Skarbek Tarnowskie GóryUniwersytet Ekonomiczny AZS Wrocław II K. Franaszczuk - 1,0 pkt.
Płotbud Skarbek Tarnowskie GóryMKS Lewart AGS Lubartów J. Tomecka, J. Bartoszek - 2,5 pkt.; N. Wszołek - 2,0 pkt.; K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; A. Gołębiowska - 0,5 pkt.
Płotbud Skarbek Tarnowskie GóryKU AZS Politechnika Lublin J. Tomecka, K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
MKS Wolavia WołówPłotbud Skarbek Tarnowskie Góry -
Advatech ZKS Zielona GóraPłotbud Skarbek Tarnowskie Góry -
Płotbud Skarbek Tarnowskie GóryMKS Czechowice-Dziedzice -
Płotbud Skarbek Tarnowskie GóryKS Bronowianka Kraków -

MKS Skarbek Tarnowskie Góry

Pozycja Zawodniczka Single Wygrane Porażki Procent Deble Bilans
1 Klaudia Franaszczuk 6 3 3 50% 3 0:3
2 Natalia Wszołek 6 2 4 33% 3 0:3
3 Aleksandra Gołębiowska 6 1 5 17% 3 0:3
4 Ewa Filiczak 4 0 4 0% 2 0:2
5 Weronika Wszołek 2 0 2 0% 1 0:1