I liga kobiet

I liga kobiet – grupa południowa – 2023/2024

PozycjaDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiWPPPPunkty
1KS Bronowianka Kraków1813421215929
2MKS Skarbek Tarnowskie Góry1812421166428
3UE KS AZS Wrocław II1812331206027
4ATS Akanza AZS UMCS Lublin1810261027822
5KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki187651037720
6KU AZS Politechnika Lublin18927849620
7KTS Nowy Dwór Mazowiecki189181037719
8KTS Gliwice182115541355
9KS Gorce Nowy Targ181314521285
10JKTS Jastrzębie-Zdrój182115451355

Wyniki – I liga kobiet – 2023/2024

DataGospodarzWynikiNa wyjeździe Punkty
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKU AZS Politechnika Lublin J. Tomecka - 2,5pkt; K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; J. Bartoszek, A. Gołębiowska - 1,0 pkt.
ATS Akanza AZS UMCS LublinMKS Skarbek Tarnowskie Góry K. Franaszczuk, J. Tomecka - 2,5 pkt.; J. Bartoszek - 2,0 pkt.; A. Gołębiowska 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKTS Nowy Dwór Mazowiecki J. Tomecka - 2,5 pkt.; K. Franaszczyk - 1,5 pkt.; J. Bartoszek - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryJKTS Jastrzębie-Zdrój K. Franaszczuk, J. Tomecka – 2,5 pkt., J. Bartoszek – 2,0 pkt., A. Gołębiowska – 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKU AZS UE Wrocław II J. Tomecka - 1,5 pkt.; J. Bartoszek - 1,0 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
KS Bronowianka KrakówMKS Skarbek Tarnowskie Góry J. Tomecka - 2,5 pkt.; J. Bartoszek, A. Gołębiowska - 1,0 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKS Gorce Nowy Targ K. Franaszczuk, J. Tomecka - 2,5 pkt.; J. Bartoszek - 2,0 pkt.; A. Gołębiowska - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKTS Gliwice K. Franaszczuk, J. Tomecka - 2,5 pkt.; J. Bartoszek, E. Filiczak - 1,0 pkt.
KS Bogoria Grodzisk MazowieckiMKS Skarbek Tarnowskie Góry J. Tomecka - 2,5 pkt.; K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; J. Bartoszek - 1,0 pkt.
KU AZS Politechnika LublinMKS Skarbek Tarnowskie Góry J. Tomecka - 1,5 pkt.; E. Filiczak- 1,0 pkt.; K. Franaszczuk - 0,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryATS Akanza AZS UMCS Lublin K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; J. Bartoszek - 2,0 pkt.; J. Tomecka - 1,5 pkt.
KTS Nowy Dwór MazowieckiMKS Skarbek Tarnowskie Góry Julia Tomecka, Klaudia Franaszczuk - 2,5 pkt.; J. Bartoszek 2,0 pkt. A. Gołębiowska 1,0 pkt.
JKTS Jastrzębie-ZdrójMKS Skarbek Tarnowskie Góry J. Tomecka, K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; J. Bartoszek - 1,5 pkt.; A. Gołębiowska - 0,5 pkt.
KU AZS UE Wrocław IIMKS Skarbek Tarnowskie Góry K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; J. Tomecka - 1,5 pkt.; J. Bartoszek - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKS Bronowianka Kraków J. Bartoszek, K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; J. Tomecka - 1,5 pkt.; A. Gołębiowska - 0,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKS Gorce Nowy Targ J. Bartoszek, A. Gołębiowska - 2,5 pkt.; J. Tomecka, K. Franaszczuk - 1,5 pkt.
KTS GliwiceMKS Skarbek Tarnowskie Góry J. Tomecka, A. Gołębiowska - 2,5 pkt.; K. Franaszczuk - 1,5 pkt.; J. Bartoszek - 1,0 pkt.; E. Filiczak - 0,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKS Bogoria Grodzisk Mazowiecki J. Bartoszek, K. Franaszczuk - 2,5 pkt.; E. Filiczak 1,0 pkt.; J. Tomecka, A. Gołębiowska - 0,5 pkt.

MKS Skarbek Tarnowskie Góry

Pozycja Zawodniczka Single Wygrane Porażki Punkty Deble Bilans
1 Julia Bartoszek 33 26 7 78:21 15 4:11
2 Julia Tomecka 35 28 7 69:20 18 18:0
3 Klaudia Franaszczuk 36 25 11 61:31 18 18:0
4 Aleksandra Gołębiowska 26 10 16 20:32 13 5:8
5 Ewa Filiczak 16 4 12 8:24 7 1:6