2025/2026 II liga mężczyzn

II liga mężczyzn 2025/2026

PozycjaDrużynaMeczeWygraneRemisyPorażkiWPPPPunkty
1MKS Skarbek Tarnowskie Góry2217231606036
2MUKS Jedynka Pszów2216331477335
3LITS Meble Anders Żywiec2216151391133
4MKS II Czechowice-Dziedzice2213451358530
5TT Pro Katowice – KTS Gliwice2214081289228
6KS Naprzód II Borucin2211471249626
7MKS Skarbek II Tarnowskie Góry22103911011023
8LZS Chespa Żywocice22841910811220
9KTS II Gliwice2214441388232
10MKS Tajfun Kuźnia Raciborska2212191309025
11KTS Olimpijczyk Zawiercie221011111810221
12LKS Gwiazda Seger Skrzyszów22811310012017
13GZ LZS ISMe Zakrzów2252158613412
14ULKTS Pszczyna2242167214810
15LUKS GK-Logistic Bodzanów222020501704
16TTS Polonia II Bytom220022152050

Wyniki – II liga mężczyzn – 2025/2026

DataGospodarzWynikiNa wyjeździe Punkty
MKS Skarbek Tarnowskie GóryMKS Skarbek II Tarnowskie Góry Sz. Skop, M. Misiak - 2,5 pkt.; B. Cioch, M. Bartusik - 1,5 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryKS Naprzód II Borucin P. Piech - 1,0 pkt.
KTS Olimpijczyk ZawiercieMKS Skarbek II Tarnowskie Góry M. Łyp - 2,5 pkt.; D. Knevels - 2,0 pkt.; P. Czaputa - 1,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryULKTS Pszczyna D. Idaczyk, B. Cioch, M. Misiak - 2,5 pkt.; Sz. Skop - 1,5 pkt.
KS Naprzód II BorucinMKS Skarbek Tarnowskie Góry D. Idaczyk, M. Misiak - 2,0 pkt.; M. Bartusik - 1,0 pkt.
MUKS Jedynka PszówMKS Skarbek II Tarnowskie Góry M. Łyp - 2,5 pkt.; P. Czaputa - 1,5 pkt.; P. Piech - 1,0 pkt.
MKS II Czechowice-DziedziceMKS Skarbek Tarnowskie Góry Sz. Skop - 2,5 pkt.; D. Idaczyk - 2,0 pkt.; M. Bartusik - 1,5 pkt.; B. Cioch - 1,0 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryLITS Meble Anders Żywiec P. Czaputa, M. Łyp - 2,5 pkt.; P. Piech - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKTS Olimpijczyk Zawiercie D. Idaczyk, M. Misiak - 2,5 pkt.; M. Bartusik - 1,5 pkt.; B. Cioch - 0,5 pkt.
KTS II GliwiceMKS Skarbek II Tarnowskie Góry P. Czaputa, J. Jęsiek - 2,0 pkt.; M. Łyp, P. Piech - 1,0 pkt.
MKS Tajfun Kuźnia RaciborskaMKS Skarbek Tarnowskie Góry Sz. Skop, M. Misiak - 2,5 pkt.; M. Bartusik 1,5 pkt.; B. Cioch - 0,5 pkt
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryTTS Polonia II Bytom M. Łyp, P. Piech, J. Jęsiek - 2,5 pkt.; P. Czaputa - 1,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryMUKS Jedynka Pszów D. Idaczyk - 2,0 pkt.; M. Bartusik, B. Cioch - 1,0 pkt.
LITS Meble Anders ŻywiecMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Misiak - 1,5 pkt.; D. Idaczyk - 1,0 pkt.; M. Bartusik - 0,5 pkt.
LUKS GK-Logistic BodzanówMKS Skarbek II Tarnowskie Góry M. Łyp - 2,5 pkt.; P. Piech - 2,0 pkt.; J. Jęsiek - 1,5 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryGZ LZS ISMe Zakrzów P. Czaputa, M. Łyp - 2,5 pkt.; P. Piech - 2,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKTS II Gliwice D. Idaczyk - 2,5 pkt.; M. Bartusik - 1,5 pkt.; M. Misiak - 1,0 pkt.
TTS Polonia II BytomMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Bartusik, B. Cioch, D. Idaczyk, M. Misiak - 2,5 pkt.
LKS Gwiazda Seger SkrzyszówMKS Skarbek II Tarnowskie Góry P. Czaputa, M. Łyp - 2,5 pkt.; P. Piech - 2,0 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryLZS Chespa Żywocice P. Czaputa - 2,5 pkt.; M. Łyp - 1,5 pkt.; P. Piech - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryLUKS GK-Logistic Bodzanów M. Bartusik, B. Cioch, D. Idaczyk, M. Misiak - 2,5 pkt.
TT Pro Katowice – KTS GliwiceMKS Skarbek II Tarnowskie Góry P. Czaputa - 2,0 pkt., J. Jęsiek - 1,0 pkt.
GZ LZS ISMe ZakrzówMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Bartusik, B. Cioch, D. Idaczyk, M. Misiak - 2,5 pkt.
MKS II Czechowice-DziedziceMKS Skarbek II Tarnowskie Góry P. Czaputa - 2,5 pkt.; M. Łyp - 1,5 pkt.; J. Jęsiek, P. Piech - 0,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryLKS Gwiazda Seger Skrzyszów M. Bartusik, M. Misiak - 2,5 pkt., B. Cioch, D. Idaczyk - 1,5 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryULKTS Pszczyna P. Czaputa, J. Jęsiek, P. Piech, M. Łyp - 2,5 pkt.
LZS Chespa ŻywociceMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Bartusik, D. Idaczyk - 2,5 pkt., B. Cioch, M. Misiak - 1,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryKS Naprzód II Borucin M. Bartusik, M. Misiak, B. Cioch - 2,5 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt.
LITS Meble Anders ŻywiecMKS Skarbek II Tarnowskie Góry P. Czaputa, J. Jęsiek - 1,0 pkt.
LZS Chespa ŻywociceMKS Skarbek II Tarnowskie Góry M. Łyp, R. Idaczyk, J. Jęsiek - 2,5 pkt., P. Piech - 0,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryMKS Skarbek II Tarnowskie Góry M. Bartusik, M. Misiak, B. Cioch - 2,5 pkt.; D. Idaczyk - 1,5 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Łyp, P. Czaputa - 2,5 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryTT Pro Katowice – KTS Gliwice J. Jęsiek - 1,5 pkt.; M. Łyp - 1,0 pkt.; P. Piech - 0,5 pkt.
KS Naprzód II BorucinMKS Skarbek II Tarnowskie Góry M. Łyp, J. Jęsiek - 1,5 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryMUKS Jedynka Pszów M. Łyp. J. Jęsiek - 1,5 pkt.; P. Czaputa - 1,0 pkt.
TT Pro Katowice – KTS GliwiceMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Bartusik, D. Idaczyk, B. Cioch - 2,5 pkt.; Sz. Skop - 1,5 pkt.
MKS Skarbek II Tarnowskie GóryMKS II Czechowice-Dziedzice M. Łyp - 2,0 pkt.; J. Jęsiek - 1,0 pkt.
MUKS Jedynka PszówMKS Skarbek Tarnowskie Góry M. Misiak - 2,0 pkt.; D. Idaczyk, B. Cioch - 1,5 pkt.; M. Bartusik - 1,0 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryLZS Chespa Żywocice M. Bartusik, M. Misiak, B. Cioch - 2,5pkt.; Sz. Skop - 1,5 pkt.
MKS Skarbek Tarnowskie GóryMKS II Czechowice-Dziedzice D. Idaczyk, M. Misiak, B. Cioch - 2,5 pkt.; M. Bartusik - 1,5 pkt.

MKS Skarbek Tarnowskie Góry

Pozycja Zawodnik Single Wygrane Porażki Punkty Deble Bilans
1 Marek Bartusik 42 28 14 84:42 21 16:5
2 Dominik Idaczyk 38 30 8 72:22 19 14:5
3 Mateusz Misiak 38 34 4 70:8 19 14:5
4 Błażej Cioch 40 26 14 65:41 20 16:4
5 Szymon Skop 18 9 9 18:18 9 6:3

MKS Skarbek II Tarnowskie Góry

Pozycja Zawodnik Single Wygrane Porażki Punkty Deble Bilans
1 Piotr Czaputa 34 27 7 81:21 17 11:6
2 Marcin Łyp 39 26 13 58:31 20 15:5
3 Jakub Jęsiek 44 15 29 39:81 22 9:13
4 Paweł Piech 39 17 22 37:52 20 6:14
5 Daniel Knevels 4 2 2 4:4 2 0:2
6 Rafał Idaczyk 14 2 12 4:24 6 1:5
7 Maciej Filiczak 2 0 2 0:4 1 0:1