91 Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym – 26.03.2023

Dwie Nasze zawodniczki: Julia Tomecka i Julia Bartoszek wzięły udział w 91 Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym rozegranych w dniach 24÷26 marca 2023 w Płocku. W grach indywidualnych w walce o miejsce w 16-tce Julia Tomecka uległa Aleksandrze Michalak (KTS Tarnobrzeg) 2:4, a Julia Bartoszek Agacie Zakrzewskiej (KTS Tarnobrzeg) 0:4. W grach deblowych Julia Tomecka w parze z Dominiką Gilewską (KTS Gliwice) odpadła w walce o pierwszą ósemkę. Na tym samy etapie rozgrywki w deblu zakończyła Julia Bartoszek w parze z Zuzanną Błażejewską (Energa KTS Toruń). Gry mieszane nasze zawodniczki ukończyły na miejscu od 17÷32. Julia Tomecka zagrała z Adrianem Spychałą (UKS Piast Ostrzeszów), a Julia Bartoszek z Patrykiem Bieleckim (ZKS Zielona Góra).

Gratulacje za awans na MP i ambitną postawę!!!